Yeniden Doğuş - Naranta'nın Diyet Güncesi

naranta

^_^
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2015
582
800
Merhaba,

Şuan kilomdan çok rahatsızlık duymasam da önce düzenimi bozan sonra beni sağlıksız yemeye alıştıran ve en sonunda da terk eden eski sevgilim başta olmak üzere çevremdeki herkesin inadına iki yıl önceki sağlıklı ve bakımlı yaşamıma geri dönmeye karar verdim.

Buraya düzenli olarak öğünlerimi ve kalorileri yazacağım. Uzun zamandır kalori hesabı yapmıyordum.
  • Boy: 162
  • Kilo: 60.5
  • Hedef Kilo: 47 (eski kilo)
  • Günlük kalori hedefi: 500-700 kalori
  • Günlük kilometre hedefi: 6 km yürüyüş (normal tempo)
  • Günlük su hedefi: 2 lt
Diğer hedefler:
  • Günlük en fazla 8 saat uyku
  • Rutin cilt/saç bakımı
Ve başlayalım bakalım!

09.09.17

Sabah kahvaltısı:
6 dilim kızarmış ekmek (210), 10 gram teremyağ (53), 1 dilim hindi füme salam (22)
Atıştırmalıklar: 10 parça ince dilim sütlü çikolata (210), 1 bardak ice tea bergamot (74)
Akşam yemeği: 1 tabak kremalı mantar çorbası (80)
İçilen su: 1200 ml
Yürüyüş: Yok

Kilo: 60.5
Toplam: 645 kalori

Destekleriniz için şimdiden teşekkürler! ^_^

Not: Katılmak isteyen olursa listeleme de yapabilirim, yani benim değil bizim güncemiz de olabilir. Tüm olay motivasyon zaten. Sevgiyle kalın, yarın görüşmek üzere!

Edit: İmla.

Son düzenleme:
10.09.17

Sabah kahvaltısı:
4 çorba kaşığı çoban salata (63)
Atıştırmalıklar: 4 incir (118)
Akşam yemeği: 1 dürüm çiğköfte (360)
İçilen su: 1000 ml

Kilo: 61
Toplam Kalori: 529

ben de bugün 4 incir yedim yürüyüş yapmadıysan leslie'yi dene istersen. 1 mil de yürüsen kardır.
1 mil 12-15 dk arası değişiyor. zor ve zıplamalı hareketler yok. uyku öncesi güzel gelir

ben de bugün 4 incir yedim yürüyüş yapmadıysan leslie'yi dene istersen. 1 mil de yürüsen kardır.
1 mil 12-15 dk arası değişiyor. zor ve zıplamalı hareketler yok. uyku öncesi güzel gelir
Leslie güzel de onu yapacak alan bir tek salonda. Ve salon anca sabaha karşı boş oluyor bizim evde. Vakit buldukça yapıyorum.

Leslie güzel de onu yapacak alan bir tek salonda. Ve salon anca sabaha karşı boş oluyor bizim evde. Vakit buldukça yapıyorum.

o sorun bizim eski evde de vardı. odamda bacağımı açacak yer yoktu hahaha. sabahın köründe kalkıp salonda spor yapmak da motivasyon gerektiriyor baya.
ben o zamanlar blogilates'ten odamda yapabileceğim egzersizler bulmuştum. squat falan gibi şeylere yer yetiyordu. veya callanetics de çok fazla yer istemiyor.

Dediklerini not ediyorum teşekkürler, deneyeceğim kesinlikle. :) Sabahın körü yattığım için aslında Leslie yapabiliyorum Ama bazen kardeşlerimin sabahın körünü aşacak kadar dizi ritüelleri oluyor saat 9-10'u buluyor dayanamayıp yatıyorum. :/

11.09.17

Sabah kahvaltısı:
1/4 kase peynirli yumurta (94)
Atıştırmalıklar: 6 tane tulumba tatlısı (küçük) (171) / 1 kase karpus (46)
Akşam yemeği: 2 tane çiğköfte (149)
İçilen su: 1000 ml

Kilo: 60.5
Toplam Kalori: 459

Bugünü not etmeyeceğim 1000'i aştım. :'(

Ama 4-5 km yürüdüm bu da artısı. ^^

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…