Yeni yılı evde tek başına karşılamak

A dostlar yetişin uyuyarak bile giremedim bu nası bi kader bu nası bi yazı havai fişek seslerine uyandım uykusu dağılmış şekilde uykusuz olarak girdim yani tam bir looserım

A dostlar yetişin uyuyarak bile giremedim bu nası bi kader bu nası bi yazı havai fişek seslerine uyandım uykusu dağılmış şekilde uykusuz olarak girdim yani tam bir looserım
Ben de çocuğumu anca sakinleştirdim
Uçtu ev içinde ordan oraya

Bir de bizim parkta gençler attı gözümüzün önünde
Combo oldu

Eşim işte. Hava yağmurlu diye arabayı o aldı. Ufak oğlan ateşlendi. Ateş düşürücülerin saati gelmeden geri çıkıyor ateşi .Akşam 9 dan beri 3 kez banyo kovasına su koyup içinde oynatım. Tam yılbaşı vakti banyodaydık. Şurup yapış yapış, burnumu sumkurmeyecegim, küstüm (ılık kompres yaptırmamak için), sudan çıkmayacağım, sıkıldım, ağzıma sümük geldi çığlığı, kustum ağzımı çalkala nidaları... Harika bir gece geciriyoruz Halinize sukredin.

Eyvallah :)
İyi seneler

Yalnızların önde bayrak taşıyanıyım.

Çoluğu çocuğu, anası babası başında olanlar da kendine yalnızım demesin Allah aşkına. Ya da eşi birkaç saat sonra işten dönecek olanlar. Kimsem ama kimsem yok. Dün de yoktu, bugün de yok, yarın da olmayacak. Telefonlarım çalmaz, ben de kimseyi aramam zaten. Ne kimse benim umrumda, ne ben kimsenin umrundayım. İçimden kendi kendime konuşarak yaşıyorum.
Yalnızlık budur.

Aynı çaptayız..benim ailem var..annem babam kardesim..cekirdek aile :) onun haricinde ne kimseyi ararim sorarim..kafa daha dinç aslinda..bir istegin var mi gardaşımmm:)))) niye sorasim geldii

Aynı çaptayız..benim ailem var..annem babam kardesim..cekirdek aile :) onun haricinde ne kimseyi ararim sorarim..kafa daha dinç aslinda..bir istegin var mi gardaşımmm:)))) niye sorasim geldii

Ailemden 4 bin km uzakta tek başınayım, çalışıyorum. Telefonda falan konuştuk, bi o işte. Başka yok. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…