yeni yıla hamiş olarak girmek isteyen adaylar

krispi

mavişim
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2008
8.181
0
kızlar merhaba öncelikle hoşgeldiniz
aslında konu açmayı pek sevmem ama artık 2008 yılı bitiyor yeni yıla yaklaşıyoruz ve bu yeni yıla ben umutla girmek istiyorum umarım eminimki sizlerinde tek umudu hamiş kalmak sağlıklı sıhhatli bir evlat sahibi olmaktır
gelin hep beraber hayal kırıklıklarımızı ,umutsuzluğumuzu bir kenara bırakıp yeni yıla kararlı,güçlenmiş bir şekilde ve birbirimizin desteğiyle girelim
nedersiniz ?
anlaştıkmı?kaydirigubbakcemile5

sende bu kadar yaramaz erkek çocuk yok heralde bazen kız için fikirlerim değişiyor ama iki oğlumu birarada yaramaz görünce hemen vaz geçiyorum senin yazını okuyuncada yumuşadım ama bakalım :1no2:göüşürüz umarım hamiş kalınca :içelim:

Son düzenleyen: Moderatör:
inşallah mevlam bizlerin kucağını boş bırakmasın. bende 2 senedir bekliyorum bebişimi bir sorun olmadığı halde gelmiyor vaktini bekliyor diyoruz ama içim artık öyle demiyor. bebişimi göğsümde uyutmak istiyorum artık. inşallah herkes yakın zamanda bebişleirne kavuşur.

sende bu kadar yaramaz erkek çocuk yok heralde bazen kız için fikirlerim değişiyor ama iki oğlumu birarada yaramaz görünce hemen vaz geçiyorum senin yazını okuyuncada yumuşadım ama bakalım :1no2:göüşürüz umarım hamiş kalınca :içelim:

hayır canım erkek çocuğum yok ama bir kız çocuğum var yumuşarsın yumuşarsın onlar insana herşeyi yaptırıra.s

inşallah mevlam bizlerin kucağını boş bırakmasın. bende 2 senedir bekliyorum bebişimi bir sorun olmadığı halde gelmiyor vaktini bekliyor diyoruz ama içim artık öyle demiyor. bebişimi göğsümde uyutmak istiyorum artık. inşallah herkes yakın zamanda bebişleirne kavuşur.

valla gerçekten zamanını bekliyorlar bizler yırtnsakta onlar gelmesi gereken zamanda gelecek sabretmesi zor ama mecburuz
:emir_bebek:
üzme kendini canım

evet ben de hamiş olmak istiyorum

ama hemennnnnnnnnnnnnn ne olursun RABBİM en kısa zamanda hayırlsıyla nasip et

dünya meyvesinden banada verrrrrrrrrrr ne olurrrrrrrrrrrrrrrrr

bende bu yeni yılda bir bebek istiyorum allahım...
inşallah dualarımız kabul olur.
hayırlı sağlıklı olsunlar başka ne isteriz ki

allah hepimizin duasını kabu eylesin..Allahım bana sağlıklı evlat nasip etsin

ben son 3 senenin yeni yillarina girerken belki bu sene dedim durdum...melegimsiz bu 4.yil...ama baskada sansim yok umut edip dua etmekten bska..yine belki bu senedir insallah bu sene ona kavusurum diye ALLAH ima yalvariyorum.

ALLAH im sen görüyosun sen biliyosun..bizi onsuz birakma yarabbim

Bende hamiş olmak istiyorum.4 aydır uğraşıyorum.Ama bu ayda yok senağlama.Bugün anladım.Dün olması lazımdı.Bugün oldu.Ağrım,sancım hepsi var ama olmak istemiyor sanki.stresten etkileniyor galiba.Neyse bir daha ki aya inşallah :Saruboceq: yeni yıla iki kişilik girmek istiyorum bende :ecrin_bebek: allah hepimizin sesini dualarını duysun,dualarımızı kabul etsin inşallah.AMİN :CüvCüv:

merhabalar ewet bende istiyorum artık birileri banada anne desin onun hergün yeni bişi ögrendigini keşfeetmek yanıma bi can yoldaşı istiyorum eşim kız istiyo adı bile hazır LİVA ama hayırlısı olsun saglıklı hayırlı bi evlat olsun rabbim isteyen herkeze içinde banada versin bu ay aşılama olucam ilk kez dua edin lütfen

maşallah maşallah ne güzel ne kadar içten istiyorsunuz hamiş kalmayı hiç yılmadan usanmadan amacımıza ulaşana kadar allaha dua edeceğiz
bakın ben şu ana kadar allahtan ne dilediysem rabbim kabul etti inanıyorum ki şimdide sesimi duyuyordur ve inanıyorumki sizlerin sesinide duyuyor her şeyin bir zamanı var kızlar
ben öyle çaresiz umudunu kaybetmiş arkadaşlar istemiyorum
er yada geç meleklerimiz bizlere gelecektir allah yardımcımız olsun.

benimde 3 yıl oldu bende yeni yıla hamiş girmek istiyorum ama her zaman her istediğimiz olmuyo çok şükür UMUDUMUZ VAR ONU KAYBETMEYELİM bütün dualarımız kabul olur inşallah AMİİİİNNNNN!!!

allahım inşallah hayırlısıyla tez vakitte hepimizin kucaklarını doldurur bizi bu güzellikten mahrum bırazmaz aminnnnnnnnnn

Kıslar benide ekleyin bende yeni yıla iki kişi girmek istiyom,
Bu ay 5. aya gircez hala tık yok:KK43:
Mevlam isteyen herkese versin inşallah, kimsenin kucağını boş bırakmasın(amin)

yeni yılın hami adayları
krispi
violette
elfatihefu
özgeceylan
paşagülşah
mumudihaba
balımnur
bersel
livaza
okyanus84
cosmopoli
ceylan83
hadi kızlar yeni yıla yep yeni umutlarla yeni haberlerle iki canlı olarak girmek dileğiyle...

benide yazın kızlar bende 10 aydır istiyorum geçen ay gittik doktora eşimle bende bişey rastlamadı hormon tahlili yaptırıcam adetimin 3.gününde ihşallah gelmez de yaptırmam :) allahım dualarımızı kabul etsin ihşallah

benide yazın arkadaşlar.ben bayram da çifte bayram yaşamak istiyorum .allah izin verirse. yeni yılda da olur hiç farketmez .çifte sevinç yaşamak istiyorum.inşallah dileklerimiz kabul olur.
ayın 17 sini sabırsızlıkla bekliyorum.bu sene bitmeden kasım ve aralık ayının anneleri oluruz.hepimiz için hayırlısı olsun.umudunuzu yitirmeyin hiç bi zaman.....hoşçakalın .

arkadaşlar bende bebiş istiyorum 10 ay bitti ama bebiş falan yok eşimde bende dra gittik hormonlar spermler normal 4-5 ay olmazsa rahim filmi çektircem bakalım inşallah olur bebişim yeni yıla bebişimle gireriz

cosmopoli
ceylan 83
krispi
okyanus84livaza
bersel
balımnur
mumudihaba
paşagülşah
özgeceylan
elfatihefu
violette
lal1980
hayatlaiçiçe
trapper55
ooooo çok güzel yaaa aynen devam sanırım bu gdişle 2009 yılı hamiş patlaması yapacak

X