Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
benim paketler devam ediyor çamaşırda paketlerken fark ettim püsküllerinden biri kopuk yarın değiştirmeye götürcem onuda paketledimmi bitti tamam olur yarısı paketlendi zaten

benim paketler devam ediyor çamaşırda paketlerken fark ettim püsküllerinden biri kopuk yarın değiştirmeye götürcem onuda paketledimmi bitti tamam olur yarısı paketlendi zaten Eki Görüntüle 310943

Ooooo ne kadar çok maşallah
Kızlar çok mutluyum paketler süper öğle arası fotoğraflayacağım içini açmadım henüz.2 süper süslenmiş kutu var canım katilimm benim

Ooooo ne kadar çok maşallah
Kızlar çok mutluyum paketler süper öğle arası fotoğraflayacağım içini açmadım henüz.2 süper süslenmiş kutu var canım katilimm benim

aa hala açmadın mı ben olsam meraktan çoktan açmıştım yazmadan açardım sanırım :)))

çok güzell görünüyolarr neye koydun canım

kullanacağı şeyler fotoda büyük duruyor ama küçük ufak şeyler minik minik hediyeler hepsi

aa hala açmadın mı ben olsam meraktan çoktan açmıştım yazmadan açardım sanırım :)))

kullanacağı şeyler fotoda büyük duruyor ama küçük ufak şeyler minik minik hediyeler hepsi

anladım canımm çok güzel paketlemişsin emeğine sağlık
bende uğur böcekleriyle süsledim

anladım canımm çok güzel paketlemişsin emeğine sağlık
bende uğur böcekleriyle süsledim

aldıklarımızı paylaşmak yasakmı bilmiyorum o yüzden açık açık yazmadım ama günlük hayattaki olağan şeyler :))
uğur böceklerine bende bayılıyorum çiçeklerimin yaplarına kadar heryere yapıştırdım onlardan
paketler acemice oldu inşallah kurbanımda beğenir

Şirketteyim anca öğle tatilinde bakabilirim

alici sabredebilcenmi öğlene kadar ilk hediye alanda sensin bu arada

ben olsam beğenirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…