Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
slm kımsecıkler yok artık eskısı gıbıbenım hedıyelerım hazır yarın veya persembe postalıcam ama nasıl göndercem bılmıyorum 2 kutu yapmam gerekıyor sanırım ınsallah karsı taraf ıçın sorun ışkal etmıcek sekılde gıder hedıyenın bırı çok buyuk oldugu ıçın kendı kutusunda dıgerlerınıde nasıl yapsam dıye dusunuyorum

kızlarrrr bana fikir verin lütfen

kurbanıma ufak ufak şeylerden aldım yarısını paketledim hatta kutuyada yerleştirdim hepsi kullanabileceği şeyler ama yanına koyacağım asıl hediyemi bir türlü karar verip alamıyorum çantalara baktım hoşuma gittiler ama ya beğenmezse dedim buralarada takılmıyorki azbucuk fikir edinir istediği sevdiği şeylerden düşünürdüm panduf baktım ben beğenmedim ki hiçbirini kırmızı çamaşır desen sapık muamelesi gördüm ama gönlümdeki çamaşırı bulamadım takım aldım beğendim güzel di ama aklımdaki değişik komik ilginç bişiy olsundu ne alsam başka yaaa

tüühh ben degilim demekki ben sık sık geliyorumevine aksesuar al tabi evlimi bilmiyorum ama

Bu sene de geç kaldım

malesef bitanem

kızlar sanırım ben hediyemi yetiştiremedim bikaç gün geç yollucam malum ctesi günü nişanım vardı koşuşturmacayla geçti kurbanımdan çok özür dilerimmm (
canım hayırlısı olsun zaten hala süremiz var ki bitanem cumartesiye kadar gönderebilirsin
günler yaklaşıyo ama ben hala bi paket bulamadım yaaa
nasıl bi paket arıyosun bakalım sen
perşembe gönder istersen canım ohh ne güzell bitmiş hediyleri ... evet canım artık fazla kalabalık olmuyo sen hediyeler gelmeye başladıgnda gör bak girmeye yer bulamazsın
slm kızlar nasılsınız bakıyım iyisinizdir işallah

slm bitanem iyiyiz sen nasılsın bakalım

kızz banamı aldın yoksa bunları canım benim sen biliyosunn nelerden hoşlanıyo içine hangisi daha çok sincekse onu al bitanem

kendim için yada tanıdığım biri olsa kolayda buralara takıl azcık kurbanım ne seviyorsun yaaa

cicim en büyük korkum geçen seneki gibi beğenilmemesi aksilik olması korkuyorum sanırım ondan beğenemiyorum

lütfen öyle düşünmee kimse düşünmesin herkesin beklentileri en alt olsunn herzman dedimm aldıgınız önemli değil kesinlikle sadece itina ile hazırlansın yeterr :13:

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35,
f.yigit+,
genic+,
cyd86,
mandalina01,
rosecan83+,
Now+

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…