Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
gençken yyip gezip alıp harcamıcazda nezaman yapıcaz dimi valla canım cevizlibagdan eyübe geliyorum ordan varmı

Cevizlibağ'dan otobüs var canım direkt ben eşime sorayım yalnız numarasını sana yazarım

merhaba hatunlar...

Merhaba canımm hoşgeldin
Kapalı hatunlar toplanın haberim var
markafonide piere cardin eşarplar var uygun fiyataAlın size alışveriş

Kız heyecan yaptım toplanın deyince ama ben her sabah olduğu gibi 8:30'da markafoni senin, trendyol benim, limango onun gezdiydim

canlarım herkese selam olsun ...... işime alıstım... ama bakyrm da kurban hanım yok ortalarda profılıne de bakamıyom kı yoksa çakar kızlar....

akşam oldu yene yine aramadı.neyse ben artık umudumu kestim.napalım benimde şansım bu kaadar.aramazsa<n aramaya.resmen eve tıkılıb kaldım.ben yarından itibaren evde olmuyacagım.yani şansına küs katilim.yrın teyze olucagım.hastanedeyım bir kac gun.kurbanımın hediyesini yrın yolluyorum.ev telfonumu yanımdan ayırmıyor 1 haftadır resmen ama aramadın canın sagolsun

aslında benim dibim bende mi gelsem küçükköy-gazi ne var ki arada
ama davet edilmeidm gelmem

2011 kış kış herkese uğursuzluk getirdin.

Len heyecanlı gacı hemen tavan yaptı yine senin adrenalin
Bende öyleyim geziyom habire bide alıyorum,kroyum ama para bende

Allah seni ya bi de bu netten alışveriş çok kolay valla zırt diye alıveriyosun oturduğun yerden insan kendini zor tutuyo

canım, bebişiniz hayırlı uğurlu olsun şimdiden..

bugün ne olmuş herkese ,ben hastanede yattım acilde sinirlerim boşaldı şimdi evdeyim belki iyi olurum diye açtım biliyormusunuz bana ne oldu bitti,...

geçmiş olsun :26:

sultangazi deyince karsi taraf zannettim
he alici beraber gideriz el ele beraber kayboluruz sonra cyd bizi arasin dursun

yok kız kaybolmazsınız

aslında benim dibim bende mi gelsem küçükköy-gazi ne var ki arada
ama davet edilmeidm gelmem

2011 kış kış herkese uğursuzluk getirdin.

ay aşkolsunnn ben herkesi davet ediyorumm

canım benim cok teşekkur ederim.inan bende gelmek isterdim ama gelemem ki.ben ankaradayım.hep yalnız kalıyorum ya.ne katilim arıyor ne misafir gele bılıyorum.nasıl bişey bu yaa?ama ne olursa olsun cok mutluyum yarın teyze olucam hayırlısıyla.oley

kızlar katilim bu gün bana mesaj attı aklımdasın hediyelerimle öldürücem seni falan dedi çok sevindim
ama bi yandanda tırstım hediyelerimle öldürücem deyince acaba saatli bomba falanmı yollicakkine
ama olsun ben unutulmadığıma çok sevindim canım katilim benim

selam canlar kimsecikler yok ama olsun bugun pek iyi gecmemis anlasilan herkese iyi haftalar ben bu cuma veriyorum kargoya sanirim pazartesi elinde olur kurbanimin bir sorun cikmazsa insallah

yanlız değilsin benimde katilim ne aradı sordu çok şansız biriyim

İyi geceler kızlarrrrÇok uykum var ama canım uyumak istemiyorrrr :26:
İçimde bir sıkıntı varrr sankimm:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…