Kontakt Lens Yeni quartzolar.. Paylaşalım kızlarr..

NesSquik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2010
41
0
Arkadaşlar quartzo almayı düşünüyorum fakat eskisinden cok farklıymış sanırım.Mavilik cok var diyorlar, eski quartzoya cevirme sansımız yokmu bir şekilde acma yöntei gibi? Cünki yeniyle eskisi arasında cok fark waar :2:

solisyondan kaynaklanıyor olabilirmi acaba solisyonda cok beklettinmi canım sen? solisyon acıyor diyorlar ya.. birde fotorafını koyabilirmisin?

Kızlar bendede gayet gri yeşil mavi durmuyor ama flashlı çekimlerde sanki maviliği fazla gibi duruyor.Bu kesin.
Bende bir kaç resim var ama telefonumda format attığım için bir iki gün gecikmeli ekleyebilirim resimleri affınıza sığınarak...

solisyondan kaynaklanıyor olabilirmi acaba solisyonda cok beklettinmi canım sen? solisyon acıyor diyorlar ya.. birde fotorafını koyabilirmisin?

Canım solüsyonlar lensin rengini açmaz... Bunu doktoruma da sordum ben. Şöyle ki direk bana dediğini yazayım.

" Solüsyonlar lensin rengini açmazlar.Böyle birşey olsa bile mutlaka içlerinde açıklamalarında yazar. Lens kullanmak zaten yeterince sağlıksız bir iş ve her ayrıntı mecbur tüketiciye aktarılmalıdır. Lenslerin rengi açılır bu doğru fakat bunun solüsyonlar alakası yoktur.Lensin günü dolmaya başladıkça dokusunu ve rengini yavaş yavaş yitirmeye başlar.Bu yüzden kullanıcıların çoğu solüsyondan kaynaklandığını sanar fakat günlerini doldurmaya başlayan lensler kalitesine göre yavaş yvaş açılmaya başlar ki bu genelde artık miladını doldurmaya başladığı zaman olur."

renginin açıldığını bir kaç arkadaş yazdığı için bende bahsi geçen solüsyona geçtim. sauflon da tutuyorum artık. Belki yeni kullanmaya başladığım için bilemiyorum ama sanki rengi kendine geldi gibi.. Avatarımdaki flashlı hali , flashsiz olarakta yine yeşil ama koyu biraz ..

Kızlar bendede gayet gri yeşil mavi durmuyor ama flashlı çekimlerde sanki maviliği fazla gibi duruyor.Bu kesin.
Bende bir kaç resim var ama telefonumda format attığım için bir iki gün gecikmeli ekleyebilirim resimleri affınıza sığınarak...

Tamam canım resimlerini bekliyoruz..

renginin açıldığını bir kaç arkadaş yazdığı için bende bahsi geçen solüsyona geçtim. sauflon da tutuyorum artık. Belki yeni kullanmaya başladığım için bilemiyorum ama sanki rengi kendine geldi gibi.. Avatarımdaki flashlı hali , flashsiz olarakta yine yeşil ama koyu biraz ..

eski quartzodan koyu yani öylemi ya?.. :2:

eski quartzodan koyu yani öylemi ya?.. :2:

tatlım ben hiç eski quartzo takmadım ama yeni seri bende gün ışığında yakından bakınca koyu durdu ama uzaktan çok doğal ve gayet yeşil duruyor. mavilikle ilgisi yok..

sauflon dan sonrada daha bi rengi açıldı gibime geliyor:)) buarada kendi göz rengim orta kahve ve koyu kahve haresi var. hani öyle koyu bir göz renginede sahip değilim ama oda ışığında beklediğimden koyu durdu anlayacağın yerimseniben

tatlım ben hiç eski quartzo takmadım ama yeni seri bende gün ışığında yakından bakınca koyu durdu ama uzaktan çok doğal ve gayet yeşil duruyor. mavilikle ilgisi yok..

sauflon dan sonrada daha bi rengi açıldı gibime geliyor:)) buarada kendi göz rengim orta kahve ve koyu kahve haresi var. hani öyle koyu bir göz renginede sahip değilim ama oda ışığında beklediğimden koyu durdu anlayacağın yerimseniben

cok tesekkür ederim canım flahsız fotoğrafı var mıydı acabaa ??

Gecikme için özür dilerim kızlar. Vaktim anca oldu.

Eklentiler

• $Untitled-1.jpg
    $Untitled-1.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 121
  • $IMG0465A.jpg
    $IMG0465A.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 117
yok canım olur mu cok teşekkür ederiz ama resimde sanki daha mavimsi duruyor.. bu arada göz şeklin cok güzelmişş bayıldımm.. boshayallersmile

evet canım son resimde mavimsi durmasının sebebi grilerinin belirgin olması ama daha çok ilk resimdekiler gibi ama normal zamanda kimse aa ne güzel gri gözlerin var demiyor. Ne tatlı bir yeşilmiş gözleriniz diyorlar lens deyince bir şaşırıyorlar :)

Edit : çok teşekkürler:1hug:

Son düzenleme:
yok canım olur mu cok teşekkür ederiz ama resimde sanki daha mavimsi duruyor.. bu arada göz şeklin cok güzelmişş bayıldımm.. boshayallersmile

benimde quartzolarım için öyle diyorlar ben anlayamadım solüsyon olarak renü kullanıyorum fark ediyor mu bilmiyorumkismile

X