Yeni makyaja başlayanlar için önerileriniz...

curiouss

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2011
5.846
3.394
kızlar 24 yaşındayım ama makyaj yapma yeteneğim sıfır..........

ve çıkarma yeteneğim yok.. dün neredeyse gözümü oyuyordum....
rimeli çıkartıncaya kadar eziyet ettim resmen kendime .....

bana
çıkartmanın kısa yolları nelerdir, hangi ürünleri kullanmam gerektiğini önerebilir misniz...

sırf göz makyajımı çıkaramadığımdan dolayı rimel i ayda bir iki ayda bir kullanıyordum o zamanlarda br iki deneyip sonra iki de bir sıcak suyla yıkıyordum banyoda falan akıyordu derkene 5-6 gün göz kalemi rimel kaldığını hatırlıyorum
pasaklı demeyin :KK9: normalde vücut hijyenime dikkat ederim kıyafetime kadar ama makyaj temizleme benim için işkence resmen ya
makyaj temizleme den kastım özellikle göz makyajı
yüzümü makyaj temizleme mendili ile temizliyorum (sonrasında gül suyuylada siliyorum arada) sonrada yüzümü yıkıyorum

Bende çok bilgili sayılmam:))burda duyup denediğim birşey var bebek şampuanı göz makyajını çıkarmada çok etkili oluyor.Kalıntıları olursada pamuğu kremleyip siliyorum.

bioderma h2o kullanırsan hiç zorluk çekmezsin çıkartırken bende bisüre önce kullanmaya başladım gayet memnunum

kuzum çok saol...
bugün rimel sürmemiştim ama eyeliner ı falan çok rahat çıkardım En Büyük KK

ne ile çıkardığımı yazmamışım

bebek şampuanıyla çıkardığım... hiç uğraşmadım parmağıma alıp güzelce bastırmadan gözümde gezdirdim siyah siyah çıktı hemen zaten yıkadım güzelce

ayy bir güzel kokuyor bebek şampuanı... Allah ım en son ne zaman bebek kokladım unutmuşum :KK14:

Konu içeriği nedeniyle "Makyaj Uygulama Teknikleri (fırçalar, aplikatörler)" başlığına taşındı.

X