Yeni Kızım Balım

Nevim geçende ilanda okumuştum ve çocuk gibi sevindim o nu aldığına...
Sağlığına da en kısa zamanda kavuşacaktır, azimli oluyorlar biliyorsun... Hele ki senin yanında, senin şevkatinde olduğunu biliyoruz ya ohhhohhooo bir aya kalmaz asıl görüntüsüne kavuşur Balım....
hihoyyyt

Cindy'e gelince; ultrason görüntülerimiz yok mu? Hani ilk fotoğraflarıdelikafadulden

İnşallah kalişim inşallah:asigim:

Cindy'e gelince dün akşam vetin orayı birbirne kattı valla:roflol:Ayva sürücem yanaklarına-tatlicadiarzu-

Zaza nan sus şimdi hatırlatma:roflol:

O 2 yavruyu bakıp 3 ay besleyip nasıl veririm:çok üzgünüm:

Zaten hep dedim benim gibi bakacağından emin olmadan asla vermem diye ama verebilir miyim bilmiyorum tabi bunu henüz annem bilmiyor çaktırma:roflol:

evet nevi ya vermek cok zor olucak bencede ama seninde dedigin gibi iyi bakacagindan emin olmadan verme kimselere
vermek ayri dert birde onlari annelerinden ayirmak ayri dert dimi:1no2:

yavv adaş sen mükemmel bir insansın biliyorsun değilmi :1hug:
ne güzel birşey yapmışsın o minik prensesi almakla ne masum ne ürkek duruyor ben eminim ki senin sayende hayata yeniden merhaba diyecek koşacak eğlenecek ve mutlu olacak

Cindimizide ayrıca tebrik ediyorum hamile olduğuna çok sevindim inan ki ne mutlu yakında evde şenlik var desene

yavv adaş sen mükemmel bir insansın biliyorsun değilmi :1hug:
ne güzel birşey yapmışsın o minik prensesi almakla ne masum ne ürkek duruyor ben eminim ki senin sayende hayata yeniden merhaba diyecek koşacak eğlenecek ve mutlu olacak

Cindimizide ayrıca tebrik ediyorum hamile olduğuna çok sevindim inan ki ne mutlu yakında evde şenlik var desene

Umarım adaşım umarım.

Bugün çok keyifsiz çok halsiz, dün ki parazit aşısı karın ağrısı yapabilir ama bu kadar uzun sürmez dedi akşama kadar keyifsiz giderse getir bir bakayım dedi dili de devamlı dışar da ödüm kopuyor ya:çok üzgünüm:

Umarım adaşım umarım.

Bugün çok keyifsiz çok halsiz, dün ki parazit aşısı karın ağrısı yapabilir ama bu kadar uzun sürmez dedi akşama kadar keyifsiz giderse getir bir bakayım dedi dili de devamlı dışar da ödüm kopuyor ya:çok üzgünüm:

Dur hemen aklına kötü şeyler getirme biraz ilgi biraz şevkat onu kendine getirecektir aslında sana gelene kadar ne eziyetler gördü garibim kim bilir daha yavru o işallah herşey yoluna girecek

2,5 saattir veterineydeydik, bugün keyifsizdi sonra yarı baygın hale geldi koştum vete. Bağırsakları patlamak üzreymiş dışkıları çıkaramadığı için.

Lavman yaptı doktor tabi o an deli gibi miyavladı kafasını ben tutuyordum ağlaya ağlaya tuttum onu. Sonra vet baktım ben iyice kötüye gidiyorum çıkarttı beni odadan. Tabi acıdan kızım bir de beni ısırdı sardılar orayı baya güçlüymüş kızım zayıf ama güçlü.

Isırığına kurban olurum onun yeter ki iyi olsun. Yarın da gideceğiz serum bağlanacak tekrar iğne tekrar lağman yapılacak. Yeterki iyi olsun:çok üzgünüm:

Onu bu hale getirenlere, bu halini göre göre onu sağlıklı diye satmaya çalışanlar Allah'tan bulsunlar.

2,5 saattir veterineydeydik, bugün keyifsizdi sonra yarı baygın hale geldi koştum vete. Bağırsakları patlamak üzreymiş dışkıları çıkaramadığı için.

Lavman yaptı doktor tabi o an deli gibi miyavladı kafasını ben tutuyordum ağlaya ağlaya tuttum onu. Sonra vet baktım ben iyice kötüye gidiyorum çıkarttı beni odadan. Tabi acıdan kızım bir de beni ısırdı sardılar orayı baya güçlüymüş kızım zayıf ama güçlü.

Isırığına kurban olurum onun yeter ki iyi olsun. Yarın da gideceğiz serum bağlanacak tekrar iğne tekrar lağman yapılacak. Yeterki iyi olsun:çok üzgünüm:

Onu bu hale getirenlere, bu halini göre göre onu sağlıklı diye satmaya çalışanlar Allah'tan bulsunlar.

ay biraz daha anlatirsan simdi bende agliycam yaaaaaaaasenağlama
yazik kiyamam ben onasenağlama

Offf nvim yaaa çok acıdım şimdi yavrucak yazıkk.. veterinerde bırakmanın imkanı yokmuy du hani daha iyi müdahale ederler gibisinden soruyorum.. off inşallah düzelir en kısa zamanda...

Offf nvim yaaa çok acıdım şimdi yavrucak yazıkk.. veterinerde bırakmanın imkanı yokmuy du hani daha iyi müdahale ederler gibisinden soruyorum.. off inşallah düzelir en kısa zamanda...

Yok kalişim bırakamam ki eğer ki bırakırsam dükkanında bende yatarım görmem lazım:çok üzgünüm:

Bir de yapacak bişeyi kalmadı dengesini bile kuramıyor geldiğimizden beri az önce ayaklandı ama hala ne yiyor ne içiyor dışkısıda çıkmadı:çok üzgünüm:

Dua ediyorum yapsın kakasını hatta gelsin yastığıma yapsın ne bileyim halıma yapsın yeter ki yapsın:çok üzgünüm:

Siz mükemmelsiniz yazınızı okurken çok duygulandım ve dedim ki ben olsam bende yapardım 2.kedi için aileme çok yalvarıyorum ama olmaz diyolar sanırım param olsaydı o an dayanamayıp alırdım bende.Kaymakta balımdan daha ufaktı babam dayanamayıp petshoptan almış ..çok zorluk çektik daha kuru mama yemeyi bilmiyordu sürekli yaş mamayla besledik kusuyodu ishaldi veteriner 1 haftada düzelmezse ölebilir demişti ama biz başardık sımsıkı tutunduk hayata sevgimizle yaşattık. Balımda başarıcak bunu eminim ben öpün benim için.Şeniz

nev balim nasil oldu merak ediyorum

Zazam, akşamdan bu yana şükürler olsun ki ufacıkta olsa 3 parça kaka yaptı.

Ama nasıl yaptı kimbilir nasıl zorlandı gözleri kapandı artık nasıl acı çekiyor yavrum kimbilir ama sesi yok dili yok gücü yok. Hapşurunca devriliyor dengesi bile kalmadı artık:çok üzgünüm:

Devamlı peşindeyim takipteyim ağzına biraz su verdim zorla o kadar. Umarım çıkarmaya devam dışkısını.

Yarın olsa da artık vete gitsek biran önce iyileşse de onu bu hale sokan insansı varlıklara bunun hesabını sorabilsem.

canım ya
içim burkuldu
sen dediğim gibi zeytin yağını içir ara ara
kıyamam ben ona inşallah iyileşir benneyaptımki

Bir cana can vermekti tek istediğim.

Bir zıplamasını bir oynamasını görmekti.

Bu gece 1 gibi huysuzlaştı önce devamlı ağladı sonra arka ayaklarının tutmadığını farkettim.

O ağladı ben ağladım saatlerce.

Dakikaları saydım, saniyeleri kovaladım sabah olsun doktora yetiştireyim kızımı diye.

Saat 4 gibi sesi kısıldı kucağıma aldım su içirdim, karnına masaj yaptım, o sadece gözlerini gözüme dikmiş bana baktı öylece.

Dili yoktu ki nasıl söylesin; ablacım bu senin bana son bakışın ben gidiyorum.

Sonra ters giden bişeyler olduğu anladım annemi uyandırmaya koştum döndüğümde ise gözleri açık kalmış bir melek vardı.

O dünyaya acılarla gelmişti ve maalesef acı çekerek gitti.

Son olarakta bunu ona yapanların yanına bırakmayacağım sonuna kadar gideceğim.

Keşke cana can katabilseydim, ben beceremedim. Şimdi burda ağlayan bir ben kaldım, meleğim uçup gitti.

Selametle...

bu gece ağlamaktan boğazım kaskatı oldu...
önce barış manço anısına yapılan programda saatlerce ara ara ağladım,

sonra tam aa nev bir yavruyu daha aileye kattı diye son 2 mesaja kadar heyecanla okudum ki, son mesajlar mahvetti beni. ama bir yandan da yavrucak en azından son günlerinde son dakikalarında sıcak bir yuva, şefkat gördü. ya nevcim sen onu almasaydın da öldüğünü görseydin o dükkanda, o zaman bence kendini hiç affetmezdin, her ne kadar şartların zor olsa da(e malum nüfus kalabalık). sen elinden geleni yaptın, unutma canım.

bu arada torunların hayırlı olsun. bakalım kaç tane olacak. babana da annene de 10 puan veriyorum. her ne kadar babanla iş birliği yapıp ikna etseniz de, sonuçta malum evin yükünü anneler çekiyor ve kalbinde o sevgi olmasa hiçbir insan ikna olmaz, yanılıyor muyum?

Bir cana can vermekti tek istediğim.

Bir zıplamasını bir oynamasını görmekti.

Bu gece 1 gibi huysuzlaştı önce devamlı ağladı sonra arka ayaklarının tutmadığını farkettim.

O ağladı ben ağladım saatlerce.

Dakikaları saydım, saniyeleri kovaladım sabah olsun doktora yetiştireyim kızımı diye.

Saat 4 gibi sesi kısıldı kucağıma aldım su içirdim, karnına masaj yaptım, o sadece gözlerini gözüme dikmiş bana baktı öylece.

Dili yoktu ki nasıl söylesin; ablacım bu senin bana son bakışın ben gidiyorum.

Sonra ters giden bişeyler olduğu anladım annemi uyandırmaya koştum döndüğümde ise gözleri açık kalmış bir melek vardı.

O dünyaya acılarla gelmişti ve maalesef acı çekerek gitti.

Son olarakta bunu ona yapanların yanına bırakmayacağım sonuna kadar gideceğim.

Keşke cana can katabilseydim, ben beceremedim. Şimdi burda ağlayan bir ben kaldım, meleğim uçup gitti.

Selametle...

gerçekten çok ama çok üzüldüm allahım onu bu hale getiren petshop sahiplerini nasıl biliosa öyle yapsın sizide tebrik ederim baştan sona okudum sonunun iyi bitmesi ve iyi haber alırım diye çok umutlandım ve bu msjnızı görünce şok oldum senağlama
hayvanlara merhameti sevgisi olmayanın başka hiç bir canlıya olamaz
nolur fazla üzmeyin kendinizi siz elinizden geleni yapmışsınız allah razı olsun sizden.

bir heves ile geldim buraya ama.... inanamıyorum.. kıyamam ben ne ona ne sana nevim...söyleyecek bir şey de bulamıyorum...

bir hevesle sabahtan beri msn de bekliyorum seni :1no2:ha gelir şimdi açar sonra sonra bura geldi aklıma hemen bakayım belki güzel şeyler yazmıştır :1no2:belki durumu düzelmiştir diye ben hiç konduramdım kondurmak istemedim yok daha fazla konuşamıcam ben çok kötü oldumsenağlamasenağlama

Başın sağolsun adaşım senağlama

X