Yeni Kızım Balım

nevbahar

Herkes Olmuş Sahtekar
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
3.910
13
39

Gene yolumun üstünde ki petshop ve avuç kadar kafeste bir kedi. Önceleri her akşam üzülerek geçmeye başladım önünden bir seven alacaktır onun da yuvası olacaktır dedim kendimi umutlandırdım.

1 ay geçti hala orda...2 ay geçti hala orda... 3 ay geçti bir akşam üstü baktım ki yok. Sevindim oh be kurtuldu yavrucak dedim. 2 gün sonra baktım ki gene orada meğer veterinere yollamışlar serum yemiş. Sonra bir gün bir baktım sırf insanları üzmek için köpeklerin yanına koymuşlar ve köpekler oyuncak gibi onu ısırırken onun kaçmaya mecali bile yoktu.

Artık evden işe geliş gidişlerim üzüntüden ağlamaya kadar gitti. Her akşam ağladım ordan geçerken annemi ikna edemezdim çünkü evimizde zaten 2 kedimiz vardı.

Ve artık 4 ayı geçmişti o küçük beden kafes dışını görmemiş ne yürümüş ne oynamış ne sevilmişti. Gözleri akmış burnu akmış tüyleri topak topak olmuştu. Bu sabah işe giderken babamda onu öyle görünce hadi kızım dedi anneni ikna ederiz alıyoruz.

Girdik ve aldıkta. 5 aylık bir kız ama fotoğraflarda da göreceğiniz gibi boyutları 1 aylık kedi kadar. Veterinerime götürdüm hemen, eğer biraz daha orda kalsaydım ölürmüş dedi. Zaten orda başka kedi sahipleride vardı o petshopu bilmezmiyiz sağlam hayvan ölü çıkıyor ordan dediler. Veterinerim yaşama garantisi veremem verirsem yalan söylemişte olabilirim dedi ama bakacağız gidişata dedi. Ama ben inanıyorum o benim kısmetimdi artık dünyamda o benim kızım, benim kızımda yaşayacak ben inanıyorumBir güzel haberde Cindy'im hamile 2 yavru belirdi şimdiden

Ve şimdi de Balım:asigim:Onu pamuk gibi yapacağım mis gibi olucak artık o özgür yürüyor koşuyor oynuyor

canım yaaaa ne kadar mutlu oldum inanırmısın anlatamam...bu güzel minnacık şey şimdi kendini çok seven dostlarının yanında ne kadar mutlu ne kadar huzurludur yaaaa.....çokta şeker bayıldım suratınaaa....
senide bu duyarlılığından dolayı ne kadar tebrik etsem az olur hayatım...
umarım bu yaptığın o taş kalpli insanlara birazda olsa merhameti sevgiyi hatırlatır...

çok sewimliymiş kucağıma alıp sewesim geldi pamuk gbi =) bnde köpek istiorm küçük bi tane ama annemin astımı olduu için alamıorz ewe

Çok teşekkürler, inşallah yaşayacak iyileşecek ve mutlu olacak inanıyorum ben, ensesinde köpek ısırığı var yara olmuş kabul bağlamış kimse ilgilenmemiş, bugün oraya doktorumuzla beraber pansuman yaptık şimdi misler gibi uyuyor:asigim:

çok sewimliymiş kucağıma alıp sewesim geldi pamuk gbi =) bnde köpek istiorm küçük bi tane ama annemin astımı olduu için alamıorz ewe

Canım zor durum astım olunca durum değişiyor ne kadar sevsende sanırım alamazsınız:çok üzgünüm:

nev nerden buluyorsun bu kadar tatli kedileri sen yaaaaaaa
cok sevindim canim ya yavrucak ne hale gelmis ürkek ürkek bakiyor
ayrica cindy nin hamile olmasida cok sevindirici badem baba oluyor desene:teytey:

annen bu durumda ne diyor 3 ken 5 olucaklar

bide ben şimdi ewde diilim kocaelide okuorm yurtta kalıorm fln alsak kim bakıck ona fln dio annem.artık kndi ewim olunca alırım,onlarla oynamak ilgilnmek huzur werio insana.

Zaza nan sus şimdi hatırlatma:roflol:

O 2 yavruyu bakıp 3 ay besleyip nasıl veririm:çok üzgünüm:

Zaten hep dedim benim gibi bakacağından emin olmadan asla vermem diye ama verebilir miyim bilmiyorum tabi bunu henüz annem bilmiyor çaktırma:roflol:

Anam güzelliğe bak Sen kendinden iyi bakarsın ona biliyorum ben seni, bir aya toparlar merak etme, inancını yitirme :asigim: Çok büyük sevaba girdin, herkes yapmaz bunu ki yapmamışlar, sen çok kıymetli bir insansın kuzum Şeniz

o pet şopları allahıslah etsin..sadece duygu sömürüsüyle satsınlar diye ne işkenceler çektiriyorlar hayvanlara

canım ya ne kadar güzel birsey yapmıssın.o kedicik ne kadar mutludur ne kadar huzurludur vallahi ağlayasım geldi.hayvanlarda insan gibi narindir hatta insanlardan daha duygusaldır.ben inanıyorum onun sizin gibi bi ailesi olduktan sonra yanında o yasama 4 elle tutunur canım yaa cokda seker..

Balım çok şanslı bir tedi hihoyyyt
Çünkü artık gardaşımın yanında:asigim:
Ve en yakın zamanda çok sağlıklı bir tedi olacak:Saruboceq::Saruboceq:Şeniz

Balım çok şanslı bir tedi hihoyyyt
Çünkü artık gardaşımın yanında:asigim:
Ve en yakın zamanda çok sağlıklı bir tedi olacak:Saruboceq::Saruboceq:Şeniz

Gardaşım ya inşallah öyle olucak dimi daha iyi kilolu kilolu fotoğraflarını koyacam dimisenağlama:asigim:

Gardaşım ya inşallah öyle olucak dimi daha iyi kilolu kilolu fotoğraflarını koyacam dimisenağlama:asigim:

yok gardaşım kilo neyim iyi bişiy değil senden biliyorum

sen böyle iplerle oynarken, seni tırmalarken, pcden yazı yazmaya çalışırken ki resimlerini koy :1hug:

yok gardaşım kilo neyim iyi bişiy değil senden biliyorum

sen böyle iplerle oynarken, seni tırmalarken, pcden yazı yazmaya çalışırken ki resimlerini koy :1hug:

:roflol::roflol:Ay seni gebertirdim ama bugün kızmayacam hiç bişeye dedim bu kadar güzellikten sonra şükret:roflol::roflol:

Hoş gelmiş balımız.. :asigim:

Nevkuşum.. Senin yüreğinde bu kedi sevgisi olduktan sonra onu zıpkın gibi yaparsın kısa sürede, hiç şüphem yok..

Bir can daha kurtardın, bin canın olsun arkadaşım.. a.s.

Bu arada müstakbel torunların da şimdiden hayırlı olsun..

...düşündüm de.. 2+1+2 : 6 kedi (minimum)

.... ne zaman ayrı eve çıkıyorsun? yerimseniben

...ha sakın atlama yanlış toplamışsın diye

:roflol: :roflol:

Bekle ve gör :lepi:

ayyy kusum yazdıklarını okurken o kdr duygulandimki anlatamam sana

ne güzel yapmissiniz onu almakla allah babandada sendende razı olsun

yavrum cok garip duruyor ama eminim sen onu 1 kac hafta icinde iyileştirir 2 numaralı cintonik yaparsin
:lepi:

Tam gülüyordum:1shok:

...ha sakın atlama yanlış toplamışsın diye

:roflol: :roflol:

Bekle ve gör :lepi:

Sustumşakkıdı

Yalnız bişey demek lazım ki sadece kedi aşkı değil bende ki çoğunuz biliyorsunuz tüm hayvanlara aşığım ben elimden gelse hepsini kurtarmak isterdim:a015:

İnşallah kuşum:asigim:

Yalnız bişey demek lazım ki sadece kedi aşkı değil bende ki çoğunuz biliyorsunuz tüm hayvanlara aşığım ben elimden gelse hepsini kurtarmak isterdim:a015:

Bilmem mi nevkuşum.. Burada konumuz kedi olduğu için öyle yazdım ben..

Katip lütfen düzeltmeyi kayda geçsin:

"Sendeki bu hayvan sevgisi olduktan sonra..."

Nevim geçende ilanda okumuştum ve çocuk gibi sevindim o nu aldığına...
Sağlığına da en kısa zamanda kavuşacaktır, azimli oluyorlar biliyorsun... Hele ki senin yanında, senin şevkatinde olduğunu biliyoruz ya ohhhohhooo bir aya kalmaz asıl görüntüsüne kavuşur Balım....
hihoyyyt

Cindy'e gelince; ultrason görüntülerimiz yok mu? Hani ilk fotoğraflarıdelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…