yenı ımajım ve ben

:) ee yanı kımın gelınıyım vallah ıster acık ıster kapalı gezım demıı ben begendıkten sonra gerısı bos ıs

valla zaten sen tamamen kapalı biri değildinki sadece başına başörtü takıyodun öyle imaj gibi bişidi o saygı duymak lazım ben begendğim yeni halini deli gelinimmm:kedi:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Açıkçası bence sen saçlarını sarı tarzı boyalara boyat.Eski halini bilmediğim için brşey diyemem şu anki saçlarına.Bir de kapalılık yeri geldiğinde mi oluyor onu da anlamış değilim...

anam bı yorum yapıldı eskı konum acılmısss:) sacım suan zaten kızıl degıl canım o yazdan kalama modelı suan uzun ve kahkulu bı model ve rengıde karamel gıbı bısey turuncu karısımı :) ya aslında kapalıyım ama ole tam teseturlu degıl yerı geldıgınde basımı acıyorum ortama baglı yanı sımdık dusun kapalı bı baynsın ve arkads ortamın hep acık ve bı cafe gıbı bıyere gıdyorsun olmuor sapkamı takıyorum sacımı gostermıyorum sonucta:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…