Kontakt Lens Yeni Freshlook Colors Mavilerim

SacDuzlestirici

Sabahın İlk Işıkları.....
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2010
2.430
3
lenslerım dün geldı.haresız hıc kullanmamıştım haladaha cok alışmış degılım..ama hanı dogallık açısından fenada olmadı bır beklentıye gırmeyınce daha ıyı oldu.olanı kabul ettım tabı ben akua renk lenslerı cok sevıyorum ıddıalı..bunuda sevdım menekşe mavisi gbı resm yukluyorum bakalım begencekmısınz .kendı gozum sıyah.fıyatı 29 tl

bu arada solotica markadan grafiteye benzıyor sankı duruşu

2u7cevl.jpg

lutfen alıntı yapmayın

Kurşuni, grimsi bir mavi gibi sanki... Tonu güzel durmuş gerçekten. Güzel günlerde kullanman dileğiylea.s.

Son düzenleme:
Grafiteden daha mavi canım bu. Ama açıkcası çok doğal görünüyor resimlerde, hatta şaşırttı beni ne yalan söyleyeyim.
Çok beğendim rengini de.
Güle güle kullan canım

Miriana canım çok güzel olmuş güle güle kullan. Bu arada senin hidrocharm serisinden çok memnun kalacağını düşünüyorum. Charm mellerim bir süre önce elime geçti ve tam senin istediğin gibi haresi göze çok farklı bir anlam katıyor topaziodan sonra bayıldım ben bunlara. Charm grafite ya da ice tam sana göre olabilir canım. Özellikle yeni seri olanlarından alırsan daha da opak ve açık renk hem de senin sevdiğin gibi hareli yerimseniben

Grafiteden daha mavi canım bu. Ama açıkcası çok doğal görünüyor resimlerde, hatta şaşırttı beni ne yalan söyleyeyim.
Çok beğendim rengini de.
Güle güle kullan canım
öylemı bilmiyorumkismile benıde cok şaşırttı dogallıkda bukdr beklemıyordum meger colors serılerı ne guzelmiş..:kedi:

Miriana canım çok güzel olmuş güle güle kullan. Bu arada senin hidrocharm serisinden çok memnun kalacağını düşünüyorum. Charm mellerim bir süre önce elime geçti ve tam senin istediğin gibi haresi göze çok farklı bir anlam katıyor topaziodan sonra bayıldım ben bunlara. Charm grafite ya da ice tam sana göre olabilir canım. Özellikle yeni seri olanlarından alırsan daha da opak ve açık renk hem de senin sevdiğin gibi hareli yerimseniben

evet bende zaten charm alırım alırsam kristalı cok merak edıyorum.o nc de olabılır tbı. tam blmıyorum ,ice yıde sevdım ama cok açık olmz bende..mel zzaten on numara mutlaka bıgun alıcam şuan ıstedıgm renk aqua yanı mavı&yesıl tonlarında onereblcegnz varsa bana ulaşın

freshlookun hani çeşidi hangi rengi acaba bu lensler?

direkt freshlook haresiz mavi die mi aldın?:eek:

ayrıca çok yakşmış arkdşm güle güle kullan:lepi:

nasıl bu kadar doğal durmuş inanamadım rengi de muhteşem olmuş şaşırtıcı

sempatiksalakcinni bende şaşkınım

freshlookun hani çeşidi hangi rengi acaba bu lensler?

direkt freshlook haresiz mavi die mi aldın?:eek:

ayrıca çok yakşmış arkdşm güle güle kullan:lepi:

freshlook colors blue yada freshlook haresz mavı adı sengözlerimebaksanab

miriana maşallah göz yapın çok güzel, bütün lenslere uyum sağlıyor. daha önce eklediğin resimlerde öyleydi, bu da muhteşem olmuş.

miranaaaa benim göz rengim siyah,bende haresiz almayı düşünüyorum.nerden aldığını merak ediyorum,canım birde baska bi resim daha koyman mümkünmü fikir edinmem acısından? cok yakışmışş.güle güle kullan :nazar: ve rahatmı lensin?

miranaaaa benim göz rengim siyah,bende haresiz almayı düşünüyorum.nerden aldığını merak ediyorum,canım birde baska bi resim daha koyman mümkünmü fikir edinmem acısından? cok yakışmışş.güle güle kullan :nazar: ve rahatmı lensin?
aslında resmler yeterlı ama neyse senı kırmıyım rahat bı lens canım ama acık deıl lacıvert gbı kursunı bı renkk

Eklentiler

• $chk.jpg
    $chk.jpg
    4,7 KB · Görüntüleme: 150
X