Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Yeni evleniyorum,salonum için fikir lütfen!!

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

esrant

Guru
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2010
6.675
3
38
Merhaba arkadaşlar,Haziran 5'de düğünüm var.Artık yavaş yavaş evimizi tamamlıyoruz.Geçen gün koltuklarımızı aldık.Şu anda resmi yok maalesef.Ama hangi renk olduğunu anlayabilmeniz için bir koltuk resmini ekliyorum.

kadifederimodernkoltukt.jpg

Koltuklarımızın oturma kısımları koyu kahverengi,kolları ise deri krem.
Tabii modelimiz bu değil,daha şık bir takım.
Benim sormak istediğim odada bunu ne şekilde tamamlayabileceğim.
Yani salonumuzda başka bir şey olmayacak koltuklardan başka.Öyle kalabalık istemiyoruz.Her zaman oturabileceğimiz rahat bir salon olacak.
Şimdi ben bu koltuk takımında nasıl perde ve halı kullanmalıyım ve odamızı kalabalıklaştırmadan başka neler yapabilirim biraz hareketli olması için?

Son düzenleme:
Esrant hayirli mubarek olsun insalah canim,mutluluklar diliyorum.Gecen sene bende bu zamanlar telaseliydim.Vakit oyle hizli geciyor ki..
Neyse ben uzattim cok fikir olmasi icin evim evim guzel evim bolumu var.Ordan baksana canim cok faydali olur.

Esrant hayirli mubarek olsun insalah canim,mutluluklar diliyorum.Gecen sene bende bu zamanlar telaseliydim.Vakit oyle hizli geciyor ki..
Neyse ben uzattim cok fikir olmasi icin evim evim guzel evim bolumu var.Ordan baksana canim cok faydali olur.

Canım çok teşekkür ederim,hayırlısıyla biz de bi atlatsakeyvahedigeldismile
Ben çok baktım o bölüme canım ama karar veremiyorum bir türlübilmiyorumkismile
O kadar çok güzel evler var ki,iyice şaşırıyorumeyvahedigeldismile

hayırlı olsun canım,ama bence halınızı ve perdelerinizi koltuklarınızla aynı renkte alın,kahverengi ağırlıkta olursa iyi olur,çok asil duruyor.

Sağol canım..
Evet ben de o şekilde düşünüyorum.Halıyı krem üzeri kahve desenli alacağım.Ama perdelerde fon perdeyi kahve seçersem evi çok boğar diye korkuyorum işte..Tülü krem alıp fonu kahve düşünüyorum,çok mu karanlık olur sizce?

boğmaması için ince tül düşünebilirsin

Eklentiler

• $240_starlightscarfmed.jpg
    $240_starlightscarfmed.jpg
    10,1 KB · Görüntüleme: 168
Vaavvv bu çok güzelmiş,çok beğendim ben bunu,çok teşekkürler.
Ama koltuklarım koyu kahve,bu açık kahve sorun ollur mu acaba?

bence de bu rengin biraz daha senin koltuklara yakın bir açık kahve alırsan seninkisi resimden biraz bordoya yakın kahve görünüyor o renge benzer olursa daha hoş gözükür bence bulabilirsen tabi renkleri tutturmak zor oluyor çünkü :)

tamamen tutmaması sorun olmaz model güzel ve modern göründükten sora en yaklaşan tonunu yaptırırsın.renk farkını takma bunu uydursan halın uymaz o uysa üniten uymaz önemli olan tasarım tona takılma canım

koltuklarına yakın fakat yinede bir ton açığını bulabilrsin rahatlıkla tam aynı ton olması zor bulunsada pek hoş durmuyo bence bi hareket olur önemli olan model renk bunu uydursan halı uymaz o uysa ünite uymaz canım takılma renge model farklı bi model çünkü

cnm herşeyin içinde kahve rengi olsun tabii:)cnmm kahve rengine en yakışan altın sarısı bence:)tülünde altın sarısı ışıltılar olsun yan kanat perden düz kahve renginde olsun:)halıda beyaz sarı kahve karışıımı halılar var ondan al kaşmirde falan gördüm:)biblo süs eşyalarınıda kahve altın sarısı al beyazda olsun:)

Hepinize çok teşekkürler fikirleriniz için arkadaşlar:)
Evet altın sarısı çok iyi fikir,bunu halıda,perdede ve küçük aksesuarlarda kullanabirim.Teşekkürler:)

X