Aile Planlaması Yeni evleneceklere yardım lütfen, yaz 24+4 hakkında

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

elaasuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2011
139
0
22 haziranda düğünüm var doktora gittimyeni evleneceğimi ve korunmak istediğimi söyledim yaz 24+4 verdi ve adetimin 2. günü başlamamı istedi.. henüz 14. haptayken regl oldum 15 gün erken regl olmuş oldum 2 gündür çok yoğun olmasada kanamam var ve normalde kırmızı olan kan kıvamı şuan aralarda koyu kahvaler ve parça parça çikolata kisti diyorlar ya ona benzer şeeyler var doktorumda bugün ve yarın yokmuş başka doktora danıştım, oda ara kanama olabilir dedi önce bi devam edin dedi sonrada yada yasmine başlayın dedi 3 hazirandan itibaren başlayın dedi.. bu hapları kullanan arkadaşlar sizin başınızdan bu tarz durumlar geçtimi bana yardım edin lütfen:KK43:

bu haplar ara kanama yapabiliyor
ve adet düzensizliğini gidermek için verildiği gibi düzenli adeti de bazen bozabiliyor ilk zamanlarda
bende de aynı sıkıntı oldu
bir ay ara kanama sürdü
yani benim dengemi bozdu
ayrıca arkadaş kullanıyordu, şimdi hamile, bazı insanlarda tam koruyucu olmayabiliyormuş
ayrıca göğüs hastalığı yapabiliyormuş uzun süreli kullanımda
başak yöntem deneyebilirsiniz, düğün günüünzde de kanamanız olmasın

Aynen aynen bu hap tam tarif ettikn seyleri yasatti bana bence hemen kes yeniden adet olmani bekle ve yasmine basla tek gecerim yada esin kunsu cnm hormonlarini bozma ben mahwettim hormonlarim bu yuzden bircok da kistim olustu ustune

X