Yen'i ev Yen'i eşyalar

Ysmrsm0616

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2017
9
4
29
Merhabalar eşya secımınde hangı markayı tercih etmeliyim hangısı daha kullanışlı olur?

Dogtas sakin alma.Essk ölüsü gibi ağır.temizlik yaparken itemezsin bile.hersey battal boy.düşün yatak odasindaki baza apartmana giremedi.gelen usta parcalayamadi.sadece dogtasin ustasi parcalayabildi.1gece bahcede kaldi bazamiz.sakin alma.beyaz esya bosch memnunum.küçük ev aletleri philips ve arnica aldim.onlarda iyi

Markaya değil kaliteye ve kullanışlı oluşuna dikkat et... mümkünse belli bir markadan da alma standart üretim beni herzaman rahatsız etmiştir...

Çok kaliteli tarz ve tasarım üreten mağazalar var öyle yerlere yönelebilirsin...

Örneğin bellonanın saçma sapan bir koltuk takımına 6 binlira vermem o paraya çok daha tarz ve kalite mobilyalar var...

Naçizane fikrim...

Bütçenize göre değişir.
Hem de en önemlisi bütçe.

Zengin misiniz orta halli mi yoksa daha mi tasarruflu davranmaniz gerek?

Kalite kalite değişir her markanin iyi ürünü vardır kötü ürünü vardır.

Biraz şans. Biraz bilgi sahibi olmak gerek.
Mesela kumaştan, iskeletinden anlamak gerek.

halılarda tüy çıkarmayan, mobilyada toz göstermeyenler tercih sebebidir. Koltukta elbette leke tutmayanlar (oturma odası için)

Beyaz eşyada arçelikten memnunuz biz bosch da tercih edilebilir.

Televizyonda 4k ile kazıklanmayın henüz yayın yok. Lg ya da samsung en iyilerden sayılabilir.

Ütü de kazanlı olacaksa hafif olmasına özen gösterin derim. Philips candır

Mutfak küçük ev aletlerinde tefal fakir ve arçelik yine

Perdelere gelince yıkanınca kırışmasın en önemlisi. Stor seçecekseniz güneşle temizlenenlere inanmıyorum iyi araştırın derim.

Eviniz müsaitse kurutucu alın.

Yatak seçimini yataş ve idaş, yataklar bazalı olursa ekstra dolap demek

Kendi evinizse bi mobilyacıyla çalışıp dolapları odanıza göre yaptırabilirsiniz.

Sürgülü kapılar düşer. En düşmem diyeni de illaki raydan çıkar aman dikkat. Mobilyanızda Sunta tercih etmeyin

Elektrik süpürgesinde hafif ve kolay temizlenir olması en önemlisi bence:)

Dogtas sakin alma.Essk ölüsü gibi ağır.temizlik yaparken itemezsin bile.hersey battal boy.düşün yatak odasindaki baza apartmana giremedi.gelen usta parcalayamadi.sadece dogtasin ustasi parcalayabildi.1gece bahcede kaldi bazamiz.sakin alma.beyaz esya bosch memnunum.küçük ev aletleri philips ve arnica aldim.onlarda iyi
Teşekkür ederim sağolun

Bence hazır mobilyalardan al şakın özel yaptırma olayına girme. Önce evi hangi tarz döşeyeceğine karar ver. Rustic mi? Avangarde mı? Vintage mi? Ona göre döşe , bi oda farklı diğeri çok aykırı durmasın ❤️
Bosh kaliteli beyaz eşyada , küçük ev aletlerinde ise Philips favorim
Şimdiden hayırlı olsun

Markaya değil kaliteye ve kullanışlı oluşuna dikkat et... mümkünse belli bir markadan da alma standart üretim beni herzaman rahatsız etmiştir...

Çok kaliteli tarz ve tasarım üreten mağazalar var öyle yerlere yönelebilirsin...

Örneğin bellonanın saçma sapan bir koltuk takımına 6 binlira vermem o paraya çok daha tarz ve kalite mobilyalar var...

Naçizane fikrim...
Kesinliikleeee. Bi koltuk takımı için geze geze mobilya uzmanı olduk kocam sayesinde. Marka yapmış firmaların fiyatının çok altına , çok daha kaliteli ürün aldık. Hemde kendi istediğimiz parçalarla, istediğimiz renk desen kombinini yaptırdık.
Beyaz eşyada bosch yada siemens öneririm
.

Bence hazır mobilyalardan al şakın özel yaptırma olayına girme. Önce evi hangi tarz döşeyeceğine karar ver. Rustic mi? Avangarde mı? Vintage mi? Ona göre döşe , bi oda farklı diğeri çok aykırı durmasın ❤️
Bosh kaliteli beyaz eşyada , küçük ev aletlerinde ise Philips favorim
Şimdiden hayırlı olsun
Teşekkür ederim sağolun ☺

X