Yeni eltinin beni yok sayması

Burda ağırlık bir durum yok ki muhatap olmazsın olur biter.
Hayır var ben baştan sınırımı çizdim saygı çerçevesinde herkese yaptığını söyledim eğer bunu yapmazsa işine geldiğinde görecek işine gelmediğinde yok sayacak bu kızda bi annenin kızı öyle her önüne gelen saçma sapan davranamaz

Bir de bayılın hanfendi. Ne diyecek sen bana neden böyle davranıyorsun böyle davranamazsın ben de bir ananın kızıyım mı diyecek Muhatap olmamak daha kolay bir yol bence

Küçümseyeni kıçımsa, haspama bak. Asla muhatap olma konuşmuyosa konuşmasın bıraksana sal gitsin konuşmayanla sende konuşma umursama

Insanın değeri başkalarının davranışından dolayı olmaz. Içinden gelir . Kendine değer veren insan bu dünyada kimin ne yaptığını takmamali . O zaman düşünün bir deli geldi size saydı sovdu sizin değeriniz mi düşecek? Bu şekilde başkalarına değer atfedersiniz .

İnsanın değerini kendi belirler ama kuralsız sınırsız bir insan yok sayılır kimseye değer atfettiğimden değil kendi değerimi bildiğimden insanlara sınır çiziyorum başkaları beni bi yerde yok sayarsa bende yok sayarım git döv demiyorum ya

Yaptığını söyle diyorsunuz ya bence biraz ezikce olur sen beni niye saymadin demek . Onun yerine hiç takmaz , görmezden gelir öylece yaşayıp giderler. Kimse kimseye özel ilgi göstermek , konuşmak istemek zorunda değil. Biri bana böyle davranırsa öyle yok sayarım ki varlığından şüphe eder .

Ya niye birine hatasını söylemek ezikçe olsun :) ayrıca ilk mesajımı okumanızı isterim bende aman tepeme çıkarırım demiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…