yeni doğan bebek ve klima kullanımı (yardım lütfen)

zeugma_26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
33
0
Arkadaşlar 37 haftalık hamileyim doğuma az kaldı. Diyarbakırda oturmaktayız ve burada sıcaklık 40 derece ve üzerinde mecburen bebek doğduğunda klima kullanmak zorundayız.Ama ben bebeğe dokunur diye çok endişeliyim klimayı açmazsakta bu sefer pişik olur. Klimayı kaç derecede tutmamız lazım emzirirken ve altını değiştirirken problem olurmu? yazın sıcakta doğum yapmış ve klima kullanmış annelerin tavsiyelerini bekliyorum lütfen yardım edin çok endişeliyim.....:Saruboceq:Bu arada klima salonda takılı bir süre salonda yatacağız, buhar makinesi de aldık...

ben ılk kızım temuzda dogdu hastahanede falan kılıma sıcaklıgı 27 dı sabıt ayarlamışlar bızede butun odaların kapısını kapatıp kılımayı acıp dıger kılımasız odada oturuyorduk oraya serınlık gelıyordu yatak odasındaysak oturma odasını acıyorduk oturma odasındaysak yatak odasını acıp ıdare ettık hala oyle yapıyoruz yatarken

güzel soru olmuş. bende ağustos başında doğum yapıcam ve ev dayanılmaz. sayende bende ne yapacağımı öğrenmiş olurum a.s.

bırde eltımın2aylık bebegı var oda uzun kollu tek badı gıydırıyor ustunede ınce carsaf gıbı bırsey ortuyor kılımayı acıp kapatıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…