Yeni dogan bebegim hic uyanmiyorr cok uzgunummm

ilayda198326

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
74
1
41
Mrblar bebegim 6 gunluk 5 gundur narkoz almis gibi uyuyor.beslenmelerini bile hep uykusunda yapiyorumm.surekli agliyorum.bir de sarilik oldu en son 14 e dustu.bazen 8 saat araliksiz uyuyor.o kadar tedirginim ki.ne yapsam da hep uyuyor.nolur bilgisi olan yardim edebilir mi

14 cok tehlikeli bir deger degil.ama normalide degil.uyku arasinda besleniyosa sorun yok.AMA SAAT BAŞI BESLE.bunun haricinde cok uyumasi sorun degil cunku yeni dogan bebek 18 saate kadar uyurmus.

Beslenmesini halladiyorum uykuda da besliyorum.ama uyanmamasi beni cok korkutuyor.doktor 4 saatlik uyku gozlemi verdi.4 saati gecerse yatis verecekti 4. saatte uyandi diye eve geldik.ama evde kesintisiz 8 -9 saat uyuyor.cok uzuluyorum

Benim kızım 2 aylik başlangıçta bizimki de çok uyuyordu hatta ne yapsam uyanmiyordu emzire
Bilmek için her şeyi yapıyordum zar zor uyanıyor emerken yine uyuyordu bazı bebeklerde olabiliyor sariliginda etkisi var biz bir gece ışıkta kaldık şimdi gulucuk ler saçıyor üzülmeyin yani bazı bebekler uykucu olabiliyor

cnm sarılığı oluştuşturan hücreler ukuda çok daha aktif çalışır.. saat başı emzir sarılığı geçirecek olan tek mucize sende. çok uyumasının sebebide sarılık. bnde oğlumda yaşadım başında sabahladım sürekli uyandırdım saatte bir emzirdim sarılığı 10 gün içinde normale döndü. uyandırmak ta çok zor oluyo neler denemedim ki.. rabbim bebişine şifa versin gece florasan lambayı açık tutmuştm düzelene kadar bilmyorm faydası var mı... intrnette görmüştm dr. da söylemişti.

Hiç beklemeden bi doktora gidin, oğlum da böyleydi değerlerinde sorun vardı yoğun bakımda kaldı sarılıktan

Büyükler ne demiş çocuklar uyuya uyuya büyür,yaslilar uyuya uyuya ölür.
Uyuyacak tabi birkac hafta sonra yavas yavas uyanir o merak etme.
Bu arada güle gule büyüt.Allah anali babali etsin

canım benimde kızım şu an 3,5 aylık bizimde sarılık değerimiz 14.1 di kzım hiç uyanmıyordu ben2 saatte bir besliyorum ama çekmiyordu bile ağzına sıkıyordum resmen yavrum ağlamıyordu bile bir tek sesini kan alınırken duyuyordum çok ağlıyordum ne zaman ki sarlık değeri normale döndü yavrum gözünü açabildi ... ama sana şunu diyebilrim geçiyor öyle böyle şimdide uyumuyor şebeğim uyusa diye gözünün içine bakar oldum

hic korkmayin 4 yasinda bir kizim var ilk 6 ay uyudu desem yalan olmaz bizimde sariligimiz vardi uykuyu da seviyordu sanirim bilmiyorum ben bazen besleyemiyordum bile cunku kesinlikle ne yapsam uyanmiyordu gecti gitti o gunler simdi canavar gibi

Ne zaman normale dondu sizinki kac gun sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…