yeni dogacak bebek için..

MaLiBu

....mucize.....
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
4.241
12
35
bende yardım meleklerine yazmıstım ama burda daha cok dikkat edildiğini görünce burayada yazmak istedim..
benim dayımın bi oglu olacak yakın zamanda..
zaten 3 cocukları vardı böylece 4 cocuk olacak sadece dayım calısıo az bi maaşla
cocuklardan biri konyada üniversite okuyor o da ayrı yerde dahada bi masraflı..
digerleri ilkokul ve lise..
elinde fazla bebek eşyası olanlardan istiyorum bende..
kullanılmış kullanılmamış farketmez..
şimdiden herkese tşk ederimm

bende kendi çapımda yardım etmeye calışıyorum..
mama ya da bebek bezi firmalarına mail atıyorum 3 5 yerden numune ürün geldi..
ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.
akmasada damlar... :)

merhaba
yardım etmeyi isterim, benim 4 aylık bir oglum var, onun giydiklerinden uygun olanları göndermek isterimç emailiniz ve nerede outuruyorsunuz.
bu devirde cocuk buyutmek cok zor gercekten

merhaba
yardım etmeyi isterim, benim 4 aylık bir oglum var, onun giydiklerinden uygun olanları göndermek isterimç emailiniz ve nerede outuruyorsunuz.
bu devirde cocuk buyutmek cok zor gercekten

cnm ankarada oturuoruz onlarda ankarada oturuo..
fazla eşyaların varsa gönderirsen cok seviniriz :)

dün dogdu kızlar bebeğimiz..
konuyu güncelliyorum elinde olupta göndermek isteyen varsa bana ulaşsın şimdiden tşk ederim..

dün dogdu kızlar bebeğimiz..
konuyu güncelliyorum elinde olupta göndermek isteyen varsa bana ulaşsın şimdiden tşk ederim..

sevgili arkadaşım,sanırım yazını biraz geç gördüm az önce başka bir arkadaşın bebek taşıma çantası aradığını okudum ve ona elimdeki bebek çantası yorgan ve battaniyeyi hediye amaçlı vermek istediğimi yazdım.ama sizin daha çok ihtiyacınız varmış gibi gözüküyor bende ankaradayım.isterseniz size verebilirim.

cnm kimsenin kısmetine mani olmayalım yaa ona vermek istemişssin ona ver bi bebegn ihtiyacı karsılansın da ..
tşk ederim ilgine cnmm :)

X