Göz Makyajı Yeni çıkan Maybelline Rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

- Janna -

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Ekim 2011
13.907
10.710
29
Kızlar yeni çıkan Maybelline the falsies feather look volum express rimeli deneyen var mı aranızda? Ben yeni aldım çok övdüler. Sanırım ilk jel rimelmiş. Sürdükten sonra kuruyunca kirpikte sertleşme falan yapmıyormuş. Yorumlarınızı almak isterim sizinde.

canım kullandın mı?nasıl tavsiye eder misin, topaklanma fln yapıyo mu?

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Oyle guzel ayiriyor ki kirpikleri anlatamam. Cok memnun kaldim ben kizlar fiyatina gore cok uygun bence.

bende falsies feather ve flared arasında kalmıştım aslında flared almayı düşünüyorum kavisli fırçasından dolayı ama bunuda bi denerim almadan önce:129:

en son olarak kelebek etkisi olan rimeli çıkmıştı ondan öncede bu rimeli piyasadaydı çok hafif bir yapıya sahip kirpiklerinizi 90 derecelik bir açıyla kaldırıp tekrar inmemesini sağlıyo bende denedim çok memnun kaldım

sanırım flareden bahsediyosun canım yanlış anlamadım dimi:130:

Flared daha mı iyi feather'den? Hatlar karıştı. Hangisini alalım? :)

Falsies serisinin tüm rimellerini denedim.
ilk çıkan falsies güzel ama yapısı gereği hemen kuruyor uzun ömürlü değil.
black drama çıkarması çok zor bir rimel. çok uğraştırıyor. serinin en beğenmediğim rimelidir kendisi.
Flared(kanatlandıran) çok güzel kıvırıyor fırçası ilk çıkan falsies e benziyor. ama yapısı çok iyi dğeil
son çıkan jel yapılı feather look ise yapısı gereği HARİKA ancaak serinin en iyi fırçası flared de olduğu için ben Jel maskarayı flaredin fırçasıyla kullanıyorum. iyi bir kombinasyon oldu.
tabiki benim kirpik yapım için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…