Yeni çıkan Limited parfümler

- Janna -

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Ekim 2011
13.907
10.710
29
1) Valentino Valentina Pink
o.31005.jpg
Valentino Valentina Pink meyveli&çiçeksi ve gourmand dediğimiz parfümlerin katagorisinde yer almakta. Valentina'nın içimi bayan çiçeksi özelliğini sanırım bu parfümde göremeyeceğiz. Ayrıca parfüm sadece 50 ml EDP olarak üretilmiş.
Notaları aşağıdaki gibi,

Top notes: strawberry, blackberry musk

Heart: May rose, Centifolia rose, rose bud, peony
Base: amber, praline, cashmere

Şişesi o kadar güzel ki, notalarının da güzelliği ile birlikte çok merak ettiğim bir parfüm oldu kendisi.Limited olmasına şimdiden üzüldüm.

2)Marc Jacobs Violet
o.31007.jpg
Marc Jacobs yine şişesine aşık olacağımız bir parfüm daha çıkarmış. Şişe tasarımı yine daha önceki parfümleri olan "Dot" ve "Honey" i andırmakta. Yalnız bunda ana renk tonları adında belli olduğu üzere violet yani lila renginde olmuş. Parfüm sadece 50 ml EDP şeklinde üretilmiş.

Üst notalar: bergamot
Orta notalar: zambak,menekşe
Dip notalar: Vanilya,paçuli.

Çiçeksi bir açılış yapan parfüm sanırım zamanla vanilya ve paçulinin tatlılığına kapılıp tatlı bir hal alacak gibi duruyor. Kokusunu Valentina Pink'i merak ettiğim gibi merak etmedim ama karşılaşırsam denemek isterim!

3)Jimmy Choo Exotic 2015
o.30986.jpg
Bu koku Jimmy Choo'nun 2013 ve 2014 yılında satışta olan Exotic kokusu ile aynı. Sadece tek farkları şişe renkleri. Diğerinin rengi sanırım pembeydi, bunu turkuaz renkte yapmışlar. Parfüm tanıtımına gelirsek yaz kokusu olarak geçiyor kendisi. Renkli, cıvıl cıvıl bir kokuymuş. Sadece 60 ml EDT olarak satışa sunulmuş.

Top notes: black currant, red grapefruit
Heart: tiger orchid, passion flower
Base: patchouli, raspberry

valentıno sıselerı cok guzeller ya..pembe olan herseye zaafım var
ben de bır de marka takıntısı olmasa,ıllakı cok bılınen özel markaların kokularını kullanıcam
insan isim secer mi :))
aynı takıntı burda bırınde daha vardı..mmmm neydi o neydiii :)) Nur4y cımda :))

ben de bır de marka takıntısı olmasa,ıllakı cok bılınen özel markaların kokularını kullanıcam
Hehe :KK53: biçok benzer yanlarımız var bal bidonum seninle aynı kokuları seviyoruz mesela :KK19:
Parfümde bende markaya isime önem veriyorum kesinlikle :cool:

Hehe :KK53: biçok benzer yanlarımız var bal bidonum seninle aynı kokuları seviyoruz mesela :KK19:
Parfümde bende markaya isime önem veriyorum kesinlikle :cool:

evet benım ıcın özel guccı ve d&g falan..guccı de şöyle envy me tarzı y enı bır koku cıkarsa bı yenılık şart.....sırf bu yuzden az bıraz eksık te gelse d&g the one ve envy me sevıyorum ıste :)

bır de senın ıcın flowerbomb denıcem
onun dısında bırde cok kalıcı dıye guerlaın kokum olsn ıstıyorum ama bu derın bı arastırma olucak dırek atlamıcam bu kez :))))) :KK49:

evet benım ıcın özel guccı ve d&g falan..guccı de şöyle envy me tarzı y enı bır koku cıkarsa bı yenılık şart.....sırf bu yuzden az bıraz eksık te gelse d&g the one ve envy me sevıyorum ıste :)

bır de senın ıcın flowerbomb denıcem
onun dısında bırde cok kalıcı dıye guerlaın kokum olsn ıstıyorum ama bu derın bı arastırma olucak dırek atlamıcam bu kez :))))) :KK49:
Flowerbomb benim yeni askim :)):KK68: dene balim mutlaka:KK15: vee evet kesinlikle derin arastir atlama yapma hemen kararda verme.. :)))

Şişe zaafı bendede var..o an şişesi güzelse ama kokusu o kadarda dikkat çekici değilse ben kendimi sırf şişesi güzel diye parfümün süper olduğuna inandırıp alıyorum yani

==)) fancy nıght dıye parfum var sımdı gozum o sısede :=))

Benm hala gözüm daisy de :) alıcam ama onu taktım kafaya

dun yolda yururken zencı bır cocuk satıyordu daısyı..şişe hersey tıpa tıp harıka duruyodu..ama sırf yerde satıyo dıye sankı sormaya erındım..keske sorsaydım kaça satıyordu acaba..

bazen orgınal parfumlerı cok ucuz fıyatlara sırf elden cıkarmak ıcın satıyorlar..gecen bır pısmanlık ta chanel chance da yasadım..o mınnoş şişeyi nasıl almadım hayret..
:/ :)

dun yolda yururken zencı bır cocuk satıyordu daısyı..şişe hersey tıpa tıp harıka duruyodu..ama sırf yerde satıyo dıye sankı sormaya erındım..keske sorsaydım kaça satıyordu acaba..

bazen orgınal parfumlerı cok ucuz fıyatlara sırf elden cıkarmak ıcın satıyorlar..gecen bır pısmanlık ta chanel chance da yasadım..o mınnoş şişeyi nasıl almadım hayret..
:/ :)
Ben trendyoldan alıcam gençindirim kodum vardı hala kullanmamıştm 180 liraya geliyor öyle indirimle. Sokak satıcılarına bende güvenmiyorum canım bence bakmamakla iyi etmişsin:KK43:

Ben trendyoldan alıcam gençindirim kodum vardı hala kullanmamıştm 180 liraya geliyor öyle indirimle. Sokak satıcılarına bende güvenmiyorum canım bence bakmamakla iyi etmişsin:KK43:

ee orası oyle tabı ıcındekı ne bılmıyoruz sonucta :)
tasarım şıseler de var zevke gore de satılıyo kım ugrascak

X