yeni bir ay yeni umutlar haydi bakalım iş başına:))

kızlar ben de aranıza yeni katılanlardanım.Biz de bu ay denemeye başladık.14 mart adet günüm Allah hayırlısını versin.Burdan okuduklarımı uyguladık ama nasip kısmet.Bide eşimle ayrıyız işinden dolayı.Hesapladım yumurtlama günlerimi,o zaman geldi.Bakalım nolcak?Stres yapmamaya çalışıyorum.Pozitif düşünmek istiyorum.Allah hepimize yardım etsin...

sağol zeynoo24. Gerçekten kadınların birbirine desteği işe yarıyo.Biz güçlüyüz ya.Hemen hemen her akşam giriyorum,çok şey öğrendim bu siteden.

Bende 9 mart i bekliyorum. Daha 5 gun oldu ama birseyler hissediyorum karnimda, tarifi zor. Ve atesimi olctum. Yumurtlama gunumdekiyle ayni. Bazen dusuyorda ama..Bakalim hayirlisi...

Insallah hepimiz hakkinda hayirlisi olur...

hasretimsin, sen hamile olabilirsin, sitede okumuştum, hayrunisa falan adet görür gibi olmuştu ama hamileymiş, sen test yaptır bi istersen, inş hamişsindir:)

kızlar meraba ben de 1,5 yıllık evliyim ve 3 aydır korunmayı bıraktık, hepiniz gibi ben de biran önce hamile kalıp sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek istiyorum... Dilerim hepimizin niyeti en kısa zamanda gerçek olur...

slm arkadaşlar. Ben 7 aylık evliyim ve 7 aydır hamiş olmayı bekliyorum. 6. ayımızda doktora gittik içimiz rahat etmdi. Eşimde varikosel çıktı ve 1 hafta önce ameliyat oldu. Sperm değerleri düşüktü ama az bir ihtimalde olsa hamiş olma şansım varmış o yüzden biz çalışmaları hiç bırkmadık :) 03.mart adet günüm. Düzenlidir sürekli inşallah bir mucize olur da bende hamiş olurum. Allahtan ümit kesilmez, hepimize verir nşallah....

merhaba kızlar umarım bekleyen herkez mutlu olur beklemek kadar zor birşey yok bende 5 yıllık evliyim önceleri erken diye kafama çok takmıyordum.şimdi öyle değil işte insan istesede istemesede beyninde hep bir soru acaba hamilemiyim çok zor arkadaşlarım çokkkk

bu yazıyı yazdığımda aslında çok üzüldüm ama yelkenleri indirmedim kendimi topladı yeniden kendimi hazırladım artık bomba gibiydim ve başardıııım moral ve azim çok önemli lütfen arkadaşlarım sizde ipleri koyvermeyin isteğiniz üstüne gidin şu anda 4 hafta 5 günlük hamileyimmm

tebrikleeerrr allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini.biz de ilk defa buay denedik reglim 24ünde tutmamışsa çok üzülücem gibime geliyor.ama yinede çalışmaya devammm

tebrikleeerrr allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini.biz de ilk defa buay denedik reglim 24ünde tutmamışsa çok üzülücem gibime geliyor.ama yinede çalışmaya devammm
kesinlikle canım umutları yitirmek yok sakın...:)):1no2:

ya ilk defa busefer göğüslerim şişti ve kahverengi kısımları gözle görülür şekilde büyüdü ama şimdi sanki indi gibi.bide reglime daha 10gün varken başladı kasık ağrılarım hatta okadar çok olduki reglim erken geliyo sandım ama gelen giden olmadı.şimdi uzun aralıklarla arada bir kasık ağrısı giriyor.midem yanıyo bide belki diye düşünüyorum ama umutlanmak da istemiyorum herzaman elim boş kalıyo çünkü((

buarada reglim 24ünde olucak bu ay tutmazsa önümüzdeki ay ısı takibini deniycem.benim yumurtlamam olduğu gün hangi yumurtalığımda yumurtlama oluyosa o ağrıyo denerken ona dikkat ettik buay inşallah tuttururuz hedefi:)))

fundagcim umutlari okumak umut oluyor insana.cok dogrusun hamile kalincaya kadar hep calismaya ümit etmeye devam.Ben 5 senedir ugrasiyorum Rabbimden hayirlisini istiyorum vardir bir bildigi diyorum Allahim isteyen herkese icinde banada nasip etsin insallah saglikli hayirla sevgiler...........

seninde yüzün gülecek:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

geçen ay belirtiler bendede seninki gibiydi.kesin hamileyim gözüyle bakıyordum ama şöyle yor allahın işi vücudun seni yokluyor ,ne zaman senin hazır olduğunu hissederse sana o zaman bebeğini verecek,şimdi seni buna hazırlıyor....
ben bu belirtilerin ardından takip eden ayda hamile kalınca buna inandım sende inan canım bebek yakında kucağında olacak:))))))))))))))))))))))))))

fundag canım senın ne gibi belirtilerin vardı tatlım ben im adetim 3 gün geçti kasık ağrım var bide adet ağrıları ara ara vuruyo bana bu ay bide ilk defa göğüslerim pek ağırmadı sadece şiştiler bide göğsümün kahverengisi koyulaştı bide o kahverengi rengi büyüdü yarın kan testi yaptırcam inşallah hamişimdir ya

zeliş benimde aynısı olmuştu.kasık ağrın devamlı değilse benimki gibi giriyo ve hemen 5-10 sn de geçiyosa belin ve bacaklarında ağrıyosa sende hamiş olabilirsin.benim de göğüslerim hiç acımadı.sadece şişti ve kahverengileri büyüdü aynı benim gibi olmuşsun.daha yeni yeni acımaya başladı göğüslerim benim.ayy inşallah seninde hamiş haberini alırız hayırlısıyla zeliş

bence idrar testinde bile çıkar benim ilk regli günümde hemen çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…