yeni bir ay yeni umutlar haydi bakalım iş başına:))

fundag

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
115
1
eveeeeeet
arkadalar bu ay başarısız olduk diye yelkenleri suya indirmeyelim,iş başına çalışmalar başlasın .....:)
Bu sayfayı sevgililer gününde açtım inşallah bize şans getirir.Güzel beslenelim,sağlığımıza dikkat edelim,strese girmeyelim,hergün buradan birbirimizle görüşüp dertleşelim,paylaşalım,sorun etmeyelim...
ne dersiniz ben bu sitede sizlerle tanışmakla çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum ayrıcada çok şey öğrendiğime inanıyorum.Bu site beni inanılmaz rahatlatıyor:))))))))))
BU TEKLİFİME........
VARMISINIZ?????????
YOKMUSUNUZ????????
hepinize şubat ayında başarılar dilerim tabi kendimede martı hamiş hamiş karşılarız inşallllah

çok güzel yazmışsssınnn, sana ve tüm bebek isteyenlere başarılar ve güzel haberler diliyoruuuuum:)
mart'da iyi haberlerinizi almak nasip olur inşallaaahh..:)

inşallah canım bencede sorun etme yola dewam inanıyorum ki gelecek aya seninde hamiş haberlerini okuycaz...tek yapman gereken kafaya takmamak hatta unutmaya çalış unutmaki herşey beyinde başlıyo ve beyinde bitiyo bu da tamamen beyinle ilgili bi olgu...şahsen benim öyle oldu 7 aydır çocuk diye kavruluyodum bende eşimde geçen ayki hüsrandan sonra farklı bir psikoloji geliştirdim kendimce farklı şeylere yoğunlaştım ve sadece hayırlısını istedim ve bu ay hamişimm ay boyunca bebiş konusunu eşime bile açtırtmadım günlerim gecikiyodu ve ben onu bile söylemedim en sonunda gidip test oldum ve eşime bebiş haberini verdim.hayırlısıysa olur zaten üzme tatlı canını...

fundag canım bende 5 aydır deniyorum baklım aayın 16 sı son regl gunum adet belirtilerim başladı korkuyorum bazende hayırlısı diyorum inşallah bizde en kısa zamanda hamişler arasına gireriz ümidimizi kaybetmeyelim allah büyüktür...

Canım arkadaşım çok güzel bi günde doğru sözler söylemişsin. Bu ay yeni ümit demek. doğru beslenmek ve kafaya takmamak çok önemli. Bir de folik asidimizi içmeyi unutmuyoruz. Bu gelecek bebişimizin sağlığı için önemli. Allah tüm isteyenlerin hayırlı haberlerini duymayı nasip etsin bize.:teytey:a.s.

fundag canım bende 5 aydır deniyorum baklım aayın 16 sı son regl gunum adet belirtilerim başladı korkuyorum bazende hayırlısı diyorum inşallah bizde en kısa zamanda hamişler arasına gireriz ümidimizi kaybetmeyelim allah büyüktür...

evet zelişçim 2 gün kalmış bakalım nolak heyecanla haberlerini bekliyorum tamam mı beni habersiz bırakma:)))))))))

Canım arkadaşım çok güzel bi günde doğru sözler söylemişsin. Bu ay yeni ümit demek. doğru beslenmek ve kafaya takmamak çok önemli. Bir de folik asidimizi içmeyi unutmuyoruz. Bu gelecek bebişimizin sağlığı için önemli. Allah tüm isteyenlerin hayırlı haberlerini duymayı nasip etsin bize.:teytey:a.s.
amin cümlemize..............

selamlar sana da arkadaşım ,yaşıtız..aynı duyguları paylaşıyorum...asla pes etmek ..üzülmek yok elbet bir gün kapımız çalınacak..tak tak..:) üzülmedik mi... evet üzüldük..hayal kırıklıkları da cabası... ama her doğan güne gülümseyerek bakmak gerek... hepimizin kapısı çalınır bir gün...görüşmeye devam....

Biz 2 aydır deniyoruz. Yalnız bu ay psikolojik olarak çok belirti yaşadım. İdrar testleri falan negatif olduğu halde sanki varmış gibi hissediyordum. Regl olmamla beraber hepsi geçti tabi. Çok uzun bie süre değil 2 ay biliyorum ama ben çok daha önceden beri istiyodum zaten ama anca denemeye başlayabildik korunmayı bırakıp.

İnşallah tüm bebek isteyenler,seninde dediğin gibi funda,mart ayına hamiş olarak gireriz.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Funda da dahil umarım herkes gönlündeki murada kavuşur.... beklemesek o gelse keşke....bizde 5 aydır denemedeyiz.... 1 kere 1.5 ay hastalanmamıştım ..nasıl ümitlenmiştim, 4 kere idrar testi yaptım hepsi negatif..kan testi de negatif çıkınca bende yıkılmıştım.. adını bile koymuştum ,yada herkese nasıl haber vereceğimi..ama artık ümitlenmeyeceğim desen de boş her an tetikteyiz tabi ..fakat dert etmeden doğal bir şekilde kabullenmek gerek...üzülmek yok:)) çalışmalara devam.

hayal kırıklığı da yaşansa insan unutup tekrar umut etmeye başlıyor. adetimin ilk geldiği gün yıkılıyorum ama biter bitmez maraton başlıyor tekrar ümitleniyorum. tam 1 yılı geçtik. rabbim kimseyi çok bekletmesin. isteyen herkese versin bu güzelliği.

Amin:))) hayal etmek umudu beklemek...güzel şey..yitmesin..bitmesin..hepimize güzellikler diliyorum arkadaşlar:)

canım arkadsım allah inş. gönlüne göre veri r hayırlı haberlerini bekliyorum benimde bebegim olmuyo 1.5 yıllık evliyiz allahım herkezlere hayırlı saglıklı ve sıhatli evlatlar nasip etsin cev bek arkadsım
kib

merhaba.Bir düşükten sonra ikincide sorunsuz bir hamilelikle oğluma kavuştum,şükürler olsun. Şimdi oğlum 21 aylık oldu ve yavaş yavaş ikinciyi düşünmeye başladık.Ama çok da korkuyorum. :) Cesaret edemiyorum.Bir ara heveslenip istiyorum sonra korkup vazgeçiyorum.yalnız korku da değil çok karışık.Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla sağlıklı bebekler nasip etsin... amin.

bende bu aydan ümitliyim. Allah nasip etsede size martta iyi haberler versem, kendimi pozitif düşüncelerle doldurmaya çalışıyorum bol bol da dua ediyorum, neticesi olumlu olur inş... hepimiz hakkında hayırlısı olsun, Rabbim tüm dileyenlere hayırlı çocuklar versin inş.

bend beklıorum mart ayınada insallah hepımız için güsel haberler beklıorum insallah olurda buralarda deliler gibi haykırırım!bnımle beraber 14 martı bekleyen varmııııı

bende 14- 15 mart o tarihleri bekliyorum. bakalım inş. hepimiz hamileliği bekleyenler olarak değilde, bebek bekleyenler olarak konuşuruz, seninde o tarihlerse bu günlerde çalışmak gerekiyor :)

kıslar benim de tahmini adet günüm 12-13 mart ve yumurtlama günlerim bugünlerde muhtemelen. ha oldu ha olacak:) dediğiniz gibi pozitif olup çalışmalara devam:)

X