Banyo Dekorasyonu yeni banyom...

LoveLy_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2009
130
1
İlk defa resim ekleyeceğim arkadaşlar umarım olur..

Eklentiler

• $DSC00601.jpg
    $DSC00601.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 957
  • $DSC00600.jpg
    $DSC00600.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 472
  • $DSC00597.jpg
    $DSC00597.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 529
  • $DSC00599.jpg
    $DSC00599.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 690
  • $DSC00598.jpg
    $DSC00598.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 547
canım süper olmuş valla. çok özendim ya.. güle güle kullan.bende banyomu yenilemek istiyorum ama nasıl yapcaamı bilmiyorum birde kaynanamın evi ama ilerde acaba değiştirirmiyiz die masraf etmeye kıyamıyorum.çünkü ben fayanslarımı falan komple değiştirmek istiyorum sil baştan yani en az 3 milyar gider herhalde.kaynanam yada kayınpederim deseki oğlum kızım bu ev sizindir dese hemen yapcam ama ya ilerde çıkarsak die kıyamıyorum :KK43:(( şimdilik böyle yapanlara özenmekle yetiniyorum.
senin banyonada bayıldım kırmızı beyaz süper olmuş.bende yar fayanslarımı öyle siyah veya füme istiyorum ilerde inş. :KK70:

bu arada duvarlarındakiler sticker mı. boya falan mı.eğer sticker sa buhardan etkilenmiyor mu??? ben mutfağımda bile korkuyorum yemek yapınca buhardan çıkar die de...

Çok güzel olmuş canım. Güle güle kullan banyonu.İyi günlerde işallah.Siyah ve kırmızıyı banyoya çok yakıştırırım herzaman. Valla bende yaptırırsam kırmızı ve siyah düşünüyorum.

canım süper olmuş valla. çok özendim ya.. güle güle kullan.bende banyomu yenilemek istiyorum ama nasıl yapcaamı bilmiyorum birde kaynanamın evi ama ilerde acaba değiştirirmiyiz die masraf etmeye kıyamıyorum.çünkü ben fayanslarımı falan komple değiştirmek istiyorum sil baştan yani en az 3 milyar gider herhalde.kaynanam yada kayınpederim deseki oğlum kızım bu ev sizindir dese hemen yapcam ama ya ilerde çıkarsak die kıyamıyorum :KK43:(( şimdilik böyle yapanlara özenmekle yetiniyorum.
senin banyonada bayıldım kırmızı beyaz süper olmuş.bende yar fayanslarımı öyle siyah veya füme istiyorum ilerde inş. :KK70:

canım çok teşekkür ederim. Benimde tereddütlerim vardı belki başka bir semtte başka bir eve taşınırım diye masraf yapmak istemiyordum ama oğlum okula başladı. O yüzden en az 5 sene burada oturacağım. Bide biraz mecburi oldu bizim ki alt kata su sizdırma oldu fayanslarda..Yoksa cesaret edemezdim çünkü fayanslar falan hep kırıldı.Tahmini 2 milyara falan mal oldu dolaplarla vs. birlikte.. Daha iyisi senin olsun inş.

Son düzenleme:
Çok güzel olmuş canım. Güle güle kullan banyonu.İyi günlerde işallah.Siyah ve kırmızıyı banyoya çok yakıştırırım herzaman. Valla bende yaptırırsam kırmızı ve siyah düşünüyorum.

Teşekkür ederim canım siyahta tereddütlüydüm su lekelerini falan çok gösterir diye ama korktuğum gibi olmadı çok şükür

X