Yeni aldığım koltuktaki leke nasıl çıkar?

glmzyz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2014
889
459
Merhaba hanımlar size danışmak istediğim bir şey var. İnternetten koltuk sipariş verdim epttavm sitesinden. Verdiğime vereceğime pişmanım şuan. İnternetten çok şey almıştım sorun yaşamamıştım ama bu siteden ilk kez aldım ve kesinlikle önermiyorum. Koltuk lekeli geldi. Ne lekesi bilmiyorum iade etmek istedim bana diyorlar biz gelemiyoruz siz kendiniz koltuğu ptt ye götürüp iade etmek istediğinizi söyleyecekseniz. Koca koltuğu nasıl götüreceksem. Çok da beğenmiştim aslında ama hevesim kursağımda kaldı. Leke çıkarıcılar mı dersiniz kosla mı dersiniz halı yıkamacıdan aldığım leke ilacı mı aseton mu dersiniz neler kullandım yok çıkmıyor. Var mı önerisi olan? Ne Lekesidir bu nasıl çıkar? Ne önerirsiniz koltuk sehpası alıp oraya takmayı öyle kapatmayı bile düşündüm. Kumaş boyasıyla boyamayı bile düşündüm. Bir yol gösterin lütfen takıntı yaptım iyice

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    117,5 KB · Görüntüleme: 185
Boya mürekkep lekesi gibi mi acaba

A101 de ucu fırçalı leke çıkarıcı bir urun vardı cikarir mj acaba

Yuzletmek en iyisi valla son çare extra masraf ama

Mürekkepse çıkmıyor malesef benimde Halımda var sildim çıkmadı yıkamadan geldi yine çıkmamış 😬

Bimin bulaşık makinesi parlatıcısı var ben halılardaki koltuklardaki lekeleri onunla çıkarıyorum 4 5 lira bişey dene istersen. Ama sendeki leke sanki geçmeyecek gibi boya lekesi filan heralde kumaş boyasıyla filan bıyarsın heralde ancak

Bimin bulaşık makinesi parlatıcısı var ben halılardaki koltuklardaki lekeleri onunla çıkarıyorum 4 5 lira bişey dene istersen. Ama sendeki leke sanki geçmeyecek gibi boya lekesi filan heralde kumaş boyasıyla filan bıyarsın heralde ancak
Benim Halımda onuda denedim çıkmadı sildikce köpürdu bıraktım artık peşini 😂

Bi de Farmasi sihirli sünger dene istersen, herkes çok övüyor ama bilemedim bunu çıkarır mı kullanmadım. Hiç rengi de açılmadı mı lekenin? Beyaz sabun denedin mi hacı şakir

X