Yeni Acemiler Buraya

kaybolmadım mesaj gözükmu yodu tekrar girdim
eee anlat bakalım canım şu kaynana muhabbeti nedir

kız hiç sorma ben evlendiğimden beri kaynanamdan çekiyordum taki bu seneye kadar

ya iste ben evin tek geliniyim kaynanamın 1 oglu 3 kızı var ama sorarsan benim hiç değerim yok kızları böyle bitane

ben bisey ben aksama kadar çalıssam hiç bisey yapmadı deniyor esimi doldurmaya çalısıyor

kaynanam görümcem ben oturuyoruz görümcem dediki yemek takımı ucuzlamıs dedi bende suan param yok dedi mkaynanam hiç ses etmedi görümcemde bende alıcımda elimde para yok dedi hemen ayy kızım sen al ben parasını veririm dedi

hoşbulduk bende merve dün girdim bazı arkadaşlarla konuştuk bugünde sizinle tanıştım çok da memnun oldumm

evli görümceler aslında iyi olurlar ama demekki kıskanma var peki sen akraba evliliğimiydi

hoşbulduk bende merve dün girdim bazı arkadaşlarla konuştuk bugünde sizinle tanıştım çok da memnun oldumm

canım biliyom okudum biraz bende dün rahatsızdım erken kapattım eşimde bu gün için az dur dedi uyu iyi ol dedi bu arada iyiyiz sağlık muhabbeti olmasın sohbet edeyim hihoyyyt

ya birinde kaynanamgile gittik oda ayrı ayrı şehirdeyiz vardık 1-2 gün kaldık kaynanmgilden elimizdeki para bitince 50 milyon aldık eve ğelince hemen istediler bende tamam maaası alınca göndeririz dedim çok afedersin aynene sunu duydum esekoğluesek hayvanoğluhayvan yaa ben dertlenmeyimde kim dertlensin ben az daha sinir hastası olmustum

X