Yeni Acemiler Buraya

sanmıyorum uyumuştur bide zaten normalde o ben aramasamda arardı bunu bildiğim içinde hareket edemiyorum..

biraz kıskanç benimde akşam üzeri işim vardı dışarda gidicem gitmicen derken ben yeter artık dedim inat etti en sonunda bende patladım o da dün akşam 7 den beri ses yok dediğim gibi bekliyorum

o zaman bu sefer onu şaşırt sen ara ama bu aramak şuçlu isen onu kabul etmek anlamınada gelir ona göre iyi düşün

çok kararsızım bilmiyorum kafamı da toplayamıyorum bide ben beni rahat bırak arama sakın gibisinden laflar söyledim geri dönüp benim aramam bilmiyorum nasıl olur

evet ama onuniçin sözleri söylerken biraz dikkat etmeliyiz ama biz onu gelmiyecek gibi konuşuyoruz sonra pişman oluyoruz senara bence

onlar kızgınlıkla söyledin gerçekte söylesen beklemezdin onunaramasını belki sinirinin geçmesini bekliyo

gerçekten düşünmeden söyledim haklsın ama bunalttı belkide yalnız kalmak istiyodur diye düşünüyorum ama ilk defa böyle yaptı o yüzden kendimi kötü hissettim sanırım alışmışım beni şımartmasına

kendime olan öfkenide yenemiyorum hani madem bi halt yiyosun sonucunada katlan gibisinden mafoldumben

neyse arkadaşlar sağolun yardımlarınız için uyumaya çalışcam sabah arar umuduyla...yarın görüşürüz iyi geceler

kızlar dün yemege davetliydim çok ğeç ğeldim ve çokta yorgundum kusura bakmayın giremedim

X