Yeni Acemiler Buraya

bu diyebilmek çok üzel çok şanslısınız:) bir yastıkta bir ömür geçirmeyi nasip etsin Allah.
bende hep derim iyi ki benim kocam olmuşsun aşkım diye:))

babyes benim burcum akrep ya senin ki?

koç adım elif canan bana elif de

::)) bencede..
benimki de çok dürüsttür. içimi gıcıklayan bir cümlesi olursa ölümü gör yemin et derim:) çok inançlıdır asla yalan söylemezz:)

peki elif:)

geceleri sitede çoğunluklaa yalnız takılıyorum gibi geliyordu katılabiliceğim sohbet topiği denk gelmemişti sizleri bulduğum iyi oldu. ben her gece burdayım 4 e kadar:)

:) burcumun tüm özeliklerini taşıyorum

koç burcuda annemin burcudur çok ogun iyi bir burçtur.

boğa da bir arkadasımın burcuydu aşırı iyi niyetliydi.

::)) bencede..
benimki de çok dürüsttür. içimi gıcıklayan bir cümlesi olursa ölümü gör yemin et derim:) çok inançlıdır asla yalan söylemezz:)

işte biz erkekleri yalana yonlendiriyoz erkekler gerçekten yazıklar kızım ağlıyo ben gidiyom

işte biz erkekleri yalana yonlendiriyoz erkekler gerçekten yazıklar kızım ağlıyo ben gidiyom

peki iyi gecelerr:)

yalana yönlendirmemek gerek. eşimle bu kiminle ne konuştun anlaşmasıı taaaa biz flört ederken konulmuş birşeydi aynen devam:)

peki elif:)

geceleri sitede çoğunluklaa yalnız takılıyorum gibi geliyordu katılabiliceğim sohbet topiği denk gelmemişti sizleri bulduğum iyi oldu. ben her gece burdayım 4 e kadar:)

benim gitmem lazım kızım haşta üşütmüş ağlıyo artık yarın gürüşürüz kızlar hadı öptüm iyi geceler ikinizede

kızlar valla çok açıktım kıza aldığım kek bisküvi çikolata varsa hepsini ğetirdim yiyorum isteyen varmı

kıyamam çk geçmiş olsun iyi geceler kızını öp bizim için.

sevgili boğa ikimiz kaldık başbaşa:)))

yok canım.:) nasipse seneye falan düşünüyoruz. 1 yıllık evliyim. tam dolmadı 14 şubatta nikah olalaı 1 sene olacak iştee:)

sen ne kadarlık evlisin?

kızlar ben yatıyom saat çok ğeç olmus benim çüçük sabah erkenden kaldırır iyi geceler görüsürüz tanıstığıma sevindim hepinizi öpüyorum

bende sevindim iyi geceler canım:) bebişini koklayakoklaya öp benim için:)

X