Yeni Acemiler Buraya

ozaman anladım benim askım yapmaz öyle sey ama simdide sürekli koklarım kadın kokusu varmı diye ama kendi bilmez

niye güldün ölye kalsay dı sonra başlar kım demiş diye sende derdim bilmiyorum sen söyle derdin dostunu düşmanını öğrenirdin

nasıl pek anlamadım

yani siz hislerinizle onu konuşturuyor itiraf ettirmeyi başarıyorsunuz yaa. ben öyle yapamıyorum. bugün bayanlarla konuştun mu diye direk soruyorum. işi gereği pek bayan olmuyor zaten. tüm sorularımı açıkça sorup ölümü gör der geçerim:))) o da şimdiye kadar sanırım hep doğru sölyedi yalanını yakalamadım.

ayy demezmiyim çok korktu zaten kim söyledi bunları sana dedi ben duydum dedim

açıkladıktan sonra bizi çekemeyenler çoktu etrafımızda bend e seni onlar doldurdu sandım falan diyor

bende soruyordum oda söylüyordu ama yeni evliyken onu tanımam gerkirdi güvenmeliydim sen ona kızmadığın için söylüyordur zaten iyi arkadaş olmassan mutlu olmassın ben ile kocam rahatlıkla erkek muhabbati yapıyoz gülüyoz güzel oluyo kendisi anlatıyoe ben sormadan yanı kendisinin anlatmasıyla olması için uğraştım

Son düzenleme:
kız zaten biliyorum dostunu düsmanıın kayın babam dayım kaynanamda dayımın halasının kızı hep akrabayız yanı hepsini biliyom

çok güzel başarmışsın bunu. pek fazla muhabbt edemiyoruz yoğun bir temposun var ben sadece gelişmeleri alıyorum:)))

ayy valla biz kim olursa olsun kız erkek farketmez esimle oturur rahatlıkla sohbet ederiz

ya gerçekten evlenmeyi istememistim ağlamıstım ama iyiki olmus diyorum allahım her genç kıza benim kocam gibi bir es nasıp etsin çok mutluyum

ya gerçekten evlenmeyi istememistim ağlamıstım ama iyiki olmus diyorum allahım her genç kıza benim kocam gibi bir es nasıp etsin çok mutluyum

bu diyebilmek çok üzel çok şanslısınız:) bir yastıkta bir ömür geçirmeyi nasip etsin Allah.
bende hep derim iyi ki benim kocam olmuşsun aşkım diye:))

babyes benim burcum akrep ya senin ki?

ayy valla biz kim olursa olsun kız erkek farketmez esimle oturur rahatlıkla sohbet ederiz

aslında tamam ben yaptım ettim çok yol katettim ama benimki allahtan çok korkuyo öncelikle allah için yapmaz işte tek huyu güzel kadın gectimi bakıyordu şimdi bakmamaya calışıyor dürt biri yanı benim işci fabbrikada bir tane yaşlı aşçı var başka kadın yok şanslıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…