Yeni Acemiler Buraya

geldim ilk işim banyoya bakmaktı baktım sac teli gitmiş yerinde yeller esiyo sonra araştırma yapıyom baktım vcd nın kablusu toplu değil aha dedim bizimki tek başina parti yapmış sonra 2 saat sonra sohbet ederken dedimki ayy benseni rüyanda gördüm sen cehennemdeydin ben cennete senin yanın çıplak kadınlarvar benim yanımda sarıklı erkekler var ben sana sesleniyom bana diyolarki allah seni ona verdi o kıymetini bilmedi biz senin beklıyorduk uyandım bir anlam veremedim

benim ki allahtan çok korkar asla zina yapmaz ama canı sıkılınca kendi kendine ben bunu yapmasını istemiyom neyse anlatım baktım gözleri doldu bende dedim ki ruya işte yook yok dedi sucumu biliyom dedi anlattı 10 yıldır halan bilmiyo yalan olduğunu

kız sen ne fenasın ayy yazık kocana ben kırk yıl düsünsem aklıma böyle sey gelmez

:)) süper yapmışsın babyes:))

bende çok titizimdir bu konudaaa...:)

izliyordum yazışmaları sohbetin ortasına atladım kusura bakmayın.:kedi:

kız sen neymişsin sen den korksun kocan

hiç korkmuyo bilmiyoki arkasından yaptıklarımı ben meleğim ya allah ban gösterir mesela benim kocan akşam namazı kılarken bittikten sonra secdeye başını koysa dua etse tama bu gün bir kadın yanından gecmiş oda bakmış heme diyom kı bu gun balkondaydım bir adam gecdi öyle bana baktı kork tum hemem içeri girdim allah allah niye bana baksınkı diyom o da hemem diyo servisten gelirken araba durmuş kız karşıya gecmiş kocama bakmış herkes vayyy dediş benimkıde bütün kızlar ban hasta demiş ben yapmıyom demiş işte ben bakarsam başkasına başkasıda benim kine bakar diyo allah çok şükür bir yere giderken bakıyom güzel bir kız geri duruyorum bakacakmı diaya gerçekten bakmıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…