Yeni Acemiler Buraya

sevgililer günü ha...
evlendik işin büyüsü bitti
eşim biz sevgilimiyiz karıkocayız neyimize sevgililer günü dedide...
evlenmeden önce öyle değildi geçmişi ne çabuk unuttu bilmiyorum

canım zaten kocan evlendik diyor ondan onceki günleri niye hatırlısın

ayy çok tatlısın ya benim oldugum yerde olsan mutlaka senle tanısmak isterdim benim 1kızım var ama romantizmin içine.....

gercekten cok içten bir grub olduk ben de seni tanımayı isterim ama kısmet belli olmaz iki arkadaş daha var onlarda tatlı hele bir dilek var süper olumunekankayizsmile

ben kılıyom sana bol bol dua ederim evlenesinde ikiz ikiz çocugun olsun amiiiiiin

ya ben samimiyeti seviyorum senden çok elektrik aldım benimle evlenirmisiiin:roflol:

ben kılıyom sana bol bol dua ederim evlenesinde ikiz ikiz çocugun olsun amiiiiiin

Allah razı olsun öyle evlilik meraklısıda görmeyin beni he öyle biri değilim bende hep ikizim olsun istedin bana sen delimisin diyolar bi arkadaş var onu görmüyomusun diyolar kız kafayı yiyo sende öylemi olmak istiyosun diyolar kafam karıştı bu ikiz konusundabilmiyorumkismile

ben görücü usulu evlendim başkasını seviyordum kocam bunu biliyordum evlendiğimden beri halen onu daha çok sevmem için uğraşıyor bende çokkkk seviyom ama biraz masumu oynasanız sizi mutlu etmeye çalışır

eşlerinizle nasıl tanıştınız hadi anlatalım

anlatayım canım eşim benim dayımın oğlu beni istedi bende yok dedim tabi beni ikna etti bende evet dedim tabi bundan önce bi sürü ağladım evlenmem diye ama niye ağladığımı bende bilmiyorum

ben görücü usulu evlendim başkasını seviyordum kocam bunu biliyordum evlendiğimden beri halen onu daha çok sevmem için uğraşıyor bende çokkkk seviyom ama biraz masumu oynasanız sizi mutlu etmeye çalışır

kız sendedelner var he ne çilvelerzemuszemusopuyorumnanaktan

ben kocama hep diyomki sen olmasan ben ne yapardım canım mutlu olduğunuzu belli edin herkes öylr değilmi biri ayy ne iyisin dese biz de deriz ayy dur daha iyi olıyımderiz kız erkekler yazıktır düşmüşler kadınların eline

aay çok fenasın yaaa demek masum

ben kocama hep diyomki sen olmasan ben ne yapardım canım mutlu olduğunuzu belli edin herkes öylr değilmi biri ayy ne iyisin dese biz de deriz ayy dur daha iyi olıyımderiz kız erkekler yazıktır düşmüşler kadınların eline

hele senin ki çok mutlu olun emi:Saruboceq:

X