Yeni Acemiler Buraya

ya canım beni yanlış anlama nasıl bir durumdasın anlamadım.anlatırsan sana yardımcı olabilirim:uhm:

ayy kızlar sevgililer gününde ne yapmayı düsünüyorsunuz bakimbende biraz fikir çalayım

ya canım beni yanlış anlama nasıl bir durumdasın anlamadım.anlatırsan sana yardımcı olabilirim:uhm:

aslın da tubanın sorunu yok ben yaptım sen nasıl kızsın niye kınse yok hayatında dedim kızın derti yokken oldu:roflol:

ayy kızlar sevgililer gününde ne yapmayı düsünüyorsunuz bakimbende biraz fikir çalayım
valla ben sevgililer gününde üç kızım ve kocamla romantik bir şekilde(nasıl olacaksa) yemeğe cıkacaktık dedik ama maaşlar 20 sine kaldı evde flim izleriz artık hediye soruyorsan evlilik yıl dönümüm ocakdaydı hediye yok yanı-tatlicadiarzu-

sevgililer günü ha...
evlendik işin büyüsü bitti
eşim biz sevgilimiyiz karıkocayız neyimize sevgililer günü dedide...
evlenmeden önce öyle değildi geçmişi ne çabuk unuttu bilmiyorum

sizi çok romantik gördüm maşAllah Allah bozmasın imrendim

ayy çok tatlısın ya benim oldugum yerde olsan mutlaka senle tanısmak isterdim benim 1kızım var ama romantizmin içine.....

ya öyle ben dedim ki bari bana yardım ediyo bulayım birini rahat etsin elif yoksa kenim için değil yani bu kızın dilinden kurtulayım diyekaydirigubbakcemile3

kızım senin sırtın yere gelmez arkanda biz varız damatı alacağiz başka yolu yok:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…