Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz yengeç hanımları ve meslekleri

adelia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2011
6.390
980
Eveeet hanımlar, burada yengeç bayanları mesleklerini ve meslekleri hakkında düşüncelerini paylaşsın istedim.Burç yorumlarında okuyoruz bize uygun meslekler yazılı bir sürü mesela bana en yakın yazarlık,aşçılık geliyor astroloji kitaplarında yazılanlara bakınca.....Ama ben kamera arkasında çalışmak istiyorum.Fotoğraf çekmeyi seviyorum.İlerde dizi setleri yada bir kanalda kamera arkasında çalışmayı düşünüyorum.Bizler nelere yatkınız.Mesleğimizden memnunmuyuz? paylaşıp kaynaşalım.

Bende öğretmenlik yapacak bir yengeç burcu olarak öğretmenliğin de bize yakın olduğunu düşünüyorum.
Çocukları seven,sevecen,öğretici ruhu fazla olan bir burca sahibiz bana göre öğretmenlik ideal tabi bir de şefkatliyiz

Yengeç burcuyum. Muhendis&Tasarim ısı yapıyorum.
Yaptıgım isler genelde takdir görür ben de severek yapmaktayım isimi
El becerisi ve yeni seyler üretmeye dair seyler hoşuma gidiyor tam yengeclik!

yengecim, öğretmenim, çocuk sevmiyorum ama öğretmem garantidir.

yengecim sosyoloji öğrencisiyim..
çok severek seçtim çünkü gördüğüm her olayın sosyal boyutunu yorumlamayı kendimi bildim bileli sevmişimdir..

Yengeç im
dis hekimiyim
ovunecegim tek şey nerdeyse el becerilerim ve ellerimin güzelliğidir..
gercekten hissettirmeden iğne yapar ömürlük dolgulara imza atarim
geri bildirimler hep boyle...

Ayrica nedense ben bı şey öğretmeden nefret ederim..acaba yengeç burcu degil miyim yahuuu
Afakanlar asar birine bı şey ogretirken..
Ben reçete yazmaya iyileştirmeye estetik olarak düzeltmeye hastayim...

evde kalmaz bu burcun kadınları, hatta bir kaç kere bile evlenebilirler uzun süreli olur evlilikleri, , erkeklerin evimin kadını çocuklarımın anası dedikleri hanımlardır. huyları sakin ve içlidir. valla ben gıpta ediyorum. evlenmeyenini görmedim :)

el becerisi gerçekten yengeçlerde mevcut bence.Ben dikiş dikmeyide beceriyorum.Kafamdan kıyafet tasarlamayıda.yemek yapmayıda.Sevmeden yaptığım işler bile beğenilir.Valla taktir ediyorum bayanlar bizi :) mesleklerinizde çok güzel öğretmen olsam mesela okuyacağım bölümün öğretmenliğini düşünüyorum ilerde eğer gece sabahlara kadar çalışmaktan sıkılırsam radyo tv öğretmenliği yapabilirim liselerde neden olmasınnn eee yokmu başka yengeç hanımı ve mesleği ev hanımı da mükemmel olur bizden

Resime yatkınlığım becerim var benim de :)
Anaç ruhlu olmamız ve evi aileyi sevmemiz bakımından ne meslek yaparsak yapalım zaten eve bağlı oluruz ev hanımlığı bizim için başka mesleğimizde olsa vazgeçilmez

Ben de bı de şeytan tüyü vardır..belki de burcumla ilgili..cunku oyle Afet. Filan değilim..normal güzellikte bı turk bayaniyim ama ilk okul orta okul lise universite..tanıdığım tum mekanlarda inanılmaz arkadaşlık ve çıkma teklifi alırdım..somurtkan ve selam vermeyen bı tip olmama rağmen..makyaj filan de yapmadım..bu durumu hic anlamadım ama benim icin hep kavga etmiştir erkekler..hep bı mücadele,,..beni bı tanısan lafları..ömrümün sonuna kadar beklerim demeler ve hakketen beklemeler tum universite boyunca...zavallım..
bence bendeyi bu şeytan tuyu olayı da burcumdan kaynaklaniyor

bu somurtkanlık herkese selam vermemezlik bence tüm yengeçlerde vardır.Bende aynı senin gibiyim adamına göre muamele ve böyle olmama rağmen herkes beni farklı görür saygı duyarlar bende anlam veremedim.Ama sevilmek sayılmak güzel bir şey şeytan tüyü olabilir belki sana özeldir bu durum yada hepimizde vardır kim bilir

inatçıyım ama severim de inadımı haksızken haklı olmayı çok güzel beceririm elim çabuktur, hızlı yazarım, hızlı msj atarım, bazen bilgisayar benim hızıma dayanamayıp donar çok güzel yemek yaparım ve çok güzel yemek uydururum neyse çok övmeyeyim tadında bırakayım

Uluslararası ticaret öğrencisiyim. Ticaretle, ekonomiyle alakalı şeyleri severim. Bankacı olabilirim mesela mezun olduktan sonra, keşke bankacılık okusaydım :) Yemek yapmayı sevmiyorum maalesef, ayrıca el becerim de yok. Sadece hızlı hareket ederim. Temkinliyim, garanticiyim, beklemeyi ve bekletmeyi kesinlikle sevmem. Yoksa ben yengeç değil miyim?:26:

dakiğimdir beklemeyi sevmem ama genelde bekletirler beni sinir olurum bu duruma kimseyi beklettiğim görülmemiştir gereksiz yere her şeyde bende hızlıyımdır kitap okumada,mesaj çekmede,fotoğraf çekmede vs.ne bileyim uyuşuk hareket edenlere sinir olurum bizden her şey olurmuş yaa ama matematik öğretmeni olmaz benden orası kesin hiç anlamam matematikten

yengeçsin yengeç, bende de el becerisi yok, dikişmiş, nakışmış, ütüymüş anlamam. bekletmem asla kimseyi, dakik olmaktan hoşanırım.

Evet aynen. Bekletmeyi sevmiyoruz ama hep bekletiliyoruz. Ben bir arkadaşımı 1.5 saat beklediğimi biliyorum yaaa

El becerim var.İyi yemek yaparım.Resim,heykel gibi bilimum görsel sanat alanında yetenekliyim.Öğretmenim.Hem de resim öğretmeni.Yani tam anlamıyla yengecim.

Ayrıca evet,somurtkanım,inatçıyım,ketumum,istersem selam verir istemezsem ruh gibi olurum.Çok fenayım çok.Ve bu özelliklerimle bile saygı duyulan,takdir edilen ve hatta biraz da kendisinden çekinilen bir insanım.Hohoyt!

Ama ben genelde bekletiyorum ya.

Biraz oyalanayım da yine bekletilmeyeyim derkeeen...Hep geç kalırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…