Yengeç Burcu Bebişleri

Ozzum

Guru
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2007
1.302
6
Benim oğlum yengeç burcu ve yengeç burçları anneye, aileye fazlasıyla düşkün olur, duygusaldır da... Bakalım bizimki nasıl olacak?

özümcum benım kızda yengec bakalım aileye düşkün olması iyi bence cignemezler bizi aileler en iyisini isterler hayat bakalım ne gözterecek

benim bebişde yengeç ben beni herşeyden çok seviceğine inanıyorum. (babasındanda çok) tabiki babasınıda sevsin ama beni çok sevsin istiyorum. çünkü ben onu herşeyden çok seviyorum. gülüşü agucukları başladı. karga yavrusu olayı misali en güzel bebek benim kızım.

bende yengec burcuyum ve belki bebegim dogum günümde dünyaya gelir yani doktor olabilir dedi heralde alabilecegim en muhtesem hediye olur .. cocugumun yengec burcu olmasina simdiden seviniyorum .. allahim ins saglikla dogmasini nasip eder

benimkide yengeç
yükselenimiz de aslan
walla şimdiden anneci benimki

Oğlum gibi ben de yengecim ve gerçekten anneci bu burç söyleyim yani kızlar!

bende yengeç burcuyum oğlumda
oğlum 6 temmuz ben 8 :)
doktorum 8 temmuz cumartesine geldiği için oğlumun doğumunu 6 sında gerçekleştirdi malesef doğum günümüz aynı olamadı.
yengeç burcu insanları duygusal,fedakar,evcil ve koruma içgüdüleri çok yüksektir.

Benim bebeşimde yengec olucak babasıyla aynı dogum gününde dogucak allah nasip kısmet ederse :)

Herşey normal giderse Allah da nasip ederse benim bebeğimde yengeç burcu olacak ama ben pek sevinemedim.Yengeç burçları çok hassastır.İstemezdim bebişiminde hassas olmasını,annesi gibi kırıp geçiren aslan olsaydı keşke :)) Gerçi aileye düşkünlük kısmı iyi bir nevi...:))

Herşey normal giderse Allah da nasip ederse benim bebeğimde yengeç burcu olacak ama ben pek sevinemedim.Yengeç burçları çok hassastır.İstemezdim bebişiminde hassas olmasını,annesi gibi kırıp geçiren aslan olsaydı keşke :)) Gerçi aileye düşkünlük kısmı iyi bir nevi...:))

bende istemiyorum yengeş bebiş:1no2:
bebişko 6 gün daha beklerse annesi gibi aslan olacak şutarafagitti
17 temmuz gösteriyor doğum ama belli mi olur:sm_confused:

benim oğlumda yengeç 6 temmuz 2006 doğumlu,bende 4 temmuzum gerçekten yengeç bebekleri anneye çok düşkün oluyor,kızım oğlak burcu o oda düşkündür ama oğlan kadar değil ...:1hug:
bütün hamile arkadaşlar sağsalim bebeklerini kucaklarına alırlar inşallaha.s.:nazar:

Yengeçler iyidir iyidir:) Valla çok soğukkanlı ve gerektiğinde yırtıcıyızdır haberiniz ola!

kizlar benim oglum uc yasinda tenmuz dogumlu.ay oyle cok duygusal bi cocukki anlatamam bir yerimde bisey olsun yuz kere oper yarim yamalak konusuyo anne doktor doktora goturummu der.babasi isten gec gelse anne hava karardi babam gelmedi diye uzulur .babasini isten arartiriri.ariz baba gel eve der oda oglum gelicem para kazaniyorum der.oglum baslar aglamaya baba ne olurr.gell.kisacasi cok kolay aglayan birakin yuzumuzu eksitsek anne kizma diye aglar.kizlar cok duygusal oluyolar dikkat.cok ozenli olmaniz lazim yoksa surekli psikolohjileri bozulur .bu arada subatta dogum yapicam kizlar 32 haftalik hamileyim.dua edince kolay gecsin.ve oglum kiskanmasin insallah bizipaylasmaya niyeti yokta:1no2:

kizlar bende yengecim,bebisimde yengec...yengec olmaktan gurur duyuyom valla....bebegimiz benim ve babasinin arasindaydi aslinda, 5 gun sonra dogsaydi esimin burcu arslan olucakti... 22 haziran da ben, 17 temmuz bebisim, 10 agustos babamiz dogdu....

X