yeminle bıktım akıntı :(

Renk1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2015
46
4
26
Ya artık sormaktan. bike yoruldum vajinal akıntı kaşıntı ve mantar yok ama akıntı çok fazla tedavi olan yok mu ? Bitisel tedavi öneriniz ama kesin tedavi uygulayanlar ve sonuç alanlar yazabilir mi ?? :KK43:

Soğan kürü uygulayın derim bence şifa verecektir... İltihap vardır belki

Ya artık sormaktan. bike yoruldum vajinal akıntı kaşıntı ve mantar yok ama akıntı çok fazla tedavi olan yok mu ? Bitisel tedavi öneriniz ama kesin tedavi uygulayanlar ve sonuç alanlar yazabilir mi ?? :KK43:
Rengi, kokusu vs nasıl? Bende de vardı, trikomonas enfeksiyonu çıktı. Rahim ağzındaki yaramı dondurdum, 1 hafta fitil ve antibiyotil kullandım. Trikomonas geçti. Yara dondurduktan sonra kontrole gittiğimde doktor hala çok az bi akıntım olduğunu söyledi, mikrobik bi şeydir dedi. Bana 6 günlük ilaç tarzında farklı bi fitil verdi. Şu an onu kullanıyorum ve akıntı sıfır gibi. Yani önceden hakikaten akıntım varmış diyorum, şimdi anladım. Doktora görünmediyseniz bi gidin isterseniz

Migdem bulana bulana ögure ogure içtim soğan kurunu çok faydalı en azından bana iyi geldi 3 aydır adet olmuyordum rahmimde incelme vardı ve daha 3 gunu soktu adetimi inanamadım hamile gibiydim siskinlikden oluyordum buyuk ölçüde azalma var su an tavsiye eferim

Akıtı mı azaldı ?
Migdem bulana bulana ögure ogure içtim soğan kurunu çok faydalı en azından bana iyi geldi 3 aydır adet olmuyordum rahmimde incelme vardı ve daha 3 gunu soktu adetimi inanamadım hamile gibiydim siskinlikden oluyordum buyuk ölçüde azalma var su an tavsiye eferim

Akıtı mı azaldı ?
Ben doktora gittim rahmimde incelme ve enfeksiyon var dedi fitil verdi kullandim ama adet olamıyordum akıntımda var di soğan kurunu içtim üçüncü gunu adetim geldi hemen gittim spreil takıldı su an rahatim adetim daha bitmedi içmeye devam ediyorum 15 gün içmek gerekiyormuş insallah akimtimda biter karnımdaki şişlik indi en azından gelmeyen adetim geldi bence Sizde bir dk gorunun enfeksiyon vardır belki

Ben doktora gittim rahmimde incelme ve enfeksiyon var dedi fitil verdi kullandim ama adet olamıyordum akıntımda var di soğan kurunu içtim üçüncü gunu adetim geldi hemen gittim spreil takıldı su an rahatim adetim daha bitmedi içmeye devam ediyorum 15 gün içmek gerekiyormuş insallah akimtimda biter karnımdaki şişlik indi en azından gelmeyen adetim geldi bence Sizde bir dk gorunun enfeksiyon vardır belki
Evet öyle yapacam teşekkür ederim :?

Vajinal mantar enfeksiyonu ne demektir? Nasıl tedavi edilir?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Aytun Aktan vajinal enfeksiyonlar ve mantar hakkında merak edilenleri Kadınlar Kulübü TV'ye anlatıyor.

Kadınlarda görülen vajinal enfeksiyon kadınlar için çok can sıkıcı durumu oluşturur. Her kadın hayatında mutlaka bu sıkıntıyı yaşar. Birde bu sorunu tekrarlayıcı olarak yaşayan hastalar vardır ki bunlarda araştırılmalı.

Vajinal mantar enfeksiyonu vajenin kendi florasında asitite oranını sağlamalarıyla ilgili bir sıkıntının varlığından kaynaklanır. Yani asidik bir PH eğer başka bir noktaya dönüyor ise orada mantar fırsatçı bir enfeksiyon olarak ortaya çıkar. Yani mantar enfeksiyonu dışarıdan alınmaz. Zaten vardır ve fırsat bulduğu için ortaya çıkar. Bunlar bağışıklık sistemlerinde bozukluk ve değişiklik olduğu zaman, herhangi bir nedenle antibiyotik kullanıldığı zaman ortaya çıkar. Tüm ayrıntılar videomuzda:

Sevgili Kadınlar Kulübü forum üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz. Kadın dayanışmasına ne dersiniz? :) Sizleri ilgilendiren en yeni videolarımızla sayfamıza davetlisiniz.

X