Yemi hamile kalanlar sizde yaşadinizmi karın kaşık bel ağrıları?

birmavigunu5

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2023
161
47
24
Merhaba arkadaşlar yeni gebe kaldım çok şükür rabbime şuan 2 veya 3 haftalık bugün karnım ve kasıklarım çok ağrıyor . tıpkı adet ağrıları gibi olunca korkuyorum varmı yaşayaniniz yardımcı olurmusunuz içim hiç rahat değil ailelerimize de söyledik sevindiler çok korkuyorum şuan 🥺

Merhaba arkadaşlar yeni gebe kaldım çok şükür rabbime şuan 2 veya 3 haftalık bugün karnım ve kasıklarım çok ağrıyor . tıpkı adet ağrıları gibi olunca korkuyorum varmı yaşayaniniz yardımcı olurmusunuz içim hiç rahat değil ailelerimize de söyledik sevindiler çok korkuyorum şuan 🥺
Evet canım hamileyken bende yaşadım

Ağrılarınız normal, çoğu insanın yaşadığı belirtiler korkmayın

5 6 haftaya kadar bende yasadim bir hamile arkadasim her ay adet donemi yasarsin bu agriyi korkma demisti hatta

Bende 7 haftalık hamileyim, ama sanki 9 aylık gibi ağrılarım var. Sırt bel geceleri uyutmuyor migdemde çok bulaniyor. Baya zor geçiriyorum 🥹

Evet adet sancısı çok oldu bende. Lavobaya gitmeye korkmuştum adetim geldi diye.
Ama adet sancınız varsa 2-3 haftalık değildir
Son adet tarihiniz ne

Evet adet sancısı çok oldu bende. Lavobaya gitmeye korkmuştum adetim geldi diye.
Ama adet sancınız varsa 2-3 haftalık değildir
Son adet tarihiniz ne
Reglime 2 gün falan var ben de bildiğin regl ağrısı çekiyorum, herhalde olacağım diyorum hep koşa koşa gidiyorum bomboş bembeyaz akıntı. İnşallah benim de sizin gibidir de Rabbim müjdeli haberler nasip eder bana da :dua:

Reglime 2 gün falan var ben de bildiğin regl ağrısı çekiyorum, herhalde olacağım diyorum hep koşa koşa gidiyorum bomboş bembeyaz akıntı. İnşallah benim de sizin gibidir de Rabbim müjdeli haberler nasip eder bana da :dua:
İnşaAllah sizin de gönlünüze göre olsun hayırla sağlıkla 🤲🏼🥰 test yapsanız çıkar 2 gün kaldıysa reglinize

5 haftalık hamilesiniz 🙏🏼
Adet tarihine göre hesaplama yapılıyor. Yumurtlama sonrasını saymayın.
Doktorlar son adet tarihi ister.
Ama regl sancılarınız normal. Dediğim gibi bende de oldu 🥰 dönem dönem hala oluyor
Ya öylemi bilmiyordum canım kan verdiğimde 2 haftalik görününce öle sandım .ağrılarım yanı sıra açık beyaz akıntım oluyor hergun değişiyor çamaşırın

X