Yemi hamile kalanlar sizde yaşadinizmi karın kaşık bel ağrıları?

Yaaa hayırlı uğurlu olsun canım benim 🥰🥰🥰 pozitifi gördüğün rakamın büyüklüğü küçüklüğü değilde artışı çok önemli kesinlikle bu süreçte 🧿 şuan tam olarak 5+0 sın kuzum.
Kanlarını verme günlerin arasında kaç gün vardı? Aynı kurumda ve aynı saatte mi verdin?
İki gün arayla vermiştim canım aynı kurumda acilde vermiştim hemen hemen aynı saatte canım Allah razı olsun kardeşim rabbim herkese nasip etsin

Ya rabbim hayırlısı ile kucağınıza kavuştursun inşallah canım.bende de iki gündür var birden korktu lavobaya gidiyom adet oldum diye amq olmamisim normal akintiymis .
Allah razı olsun canım benim. Hepimizi inşallah ☺️ yok yok hiç kafana takılacak bir şey değil. Çok normal öyle şeyler yaşaman. Başlarda oluyor birazcık, sonra geçiyor. Gerçi sonra da gebeliğin başka dertleri ekleniyor ama 😄 inşallah sende olmaz 😄 benim şu an iyice ağırlaştığım, kilo aldığım, göbeğimin iyice büyüyüp hareketlerimi kısıtladığı bir dönem. O yüzden çok söylenme halindeyim artık bıkmış vaziyetteyim 😄

Kızlar slm. Elim ayağım titriyor. ilk 2 dakikada belirmeye başladı. Bugün yumurtlama gününüm 10. Günü gecesi. 11. Güne girmeye saatler kala yaptığım test. Sizce var mıdır🥹

Eklentiler

• IMG_5897.jpeg
    IMG_5897.jpeg
    171,7 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_5894.jpeg
    IMG_5894.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 33
Tebrik ederim canım bende böyle öğrendim yarın bi kan testi ver istersen
Okudum mesajları. Allah sağlıkla kıcağına almayı nasip etsin inşallah. Hayırla büyüsün🤲🏻🌸 Yaa hala inanamıyorum. 1 buçuk senedir bekliyoruz😢. Önceki aylarda silik çizgi olup sonrasında adet olduğumda oldu. Ama bu kadar belirgin değildi. Ama buda silik olunca hala umutlanamıyorım🥹

Okudum mesajları. Allah sağlıkla kıcağına almayı nasip etsin inşallah. Hayırla büyüsün🤲🏻🌸 Yaa hala inanamıyorum. 1 buçuk senedir bekliyoruz😢. Önceki aylarda silik çizgi olup sonrasında adet olduğumda oldu. Ama bu kadar belirgin değildi. Ama buda silik olunca hala umutlanamıyorım🥹
Amin inşallah rabbim sanada kucağına almak nasip etsin stres yapma herşeyin bi zamanı var umuyorum ki bebeğin seninle kan testi verip doğrula sonucunu bekliyorum

Amin inşallah rabbim sanada kucağına almak nasip etsin stres yapma herşeyin bi zamanı var umuyorum ki bebeğin seninle kan testi verip doğrula sonucunu bekliyorum
Yarın test versem mi acaba. Yoksa cuma gününü mü beklesem. Yarın 11. Gün olacak. Cuma da 12. Gün. Ayy kalbim hala çarpıyor😅🥹

Kzılar merhaba. Sabah test vermeye gittim. Öğleden sonra çıkar. Gelince test aldım bi tane daha. Böyle çıktı. Üstteki dün yaptığım. Alttaki bugün.

Eklentiler

• IMG_5908.jpeg
    IMG_5908.jpeg
    135,1 KB · Görüntüleme: 28
X