Yemek takımı kararsızım( resimli)

Bs34

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
192
144
Öncelikle herkese merhaba yemek takımı ve catal kasik arayışindayim ama kararsizim sizlerinde fikirlerini almak istiyorum aklımda bı takım var sade şeyleri her zaman sevmisimdir ve modasınında geçmeyeceğini dusunuyorum. Resimi ekliyorum yorumlarınizi bekliyorum merakla :)

Eklentiler

• Screenshot_2019-01-05-19-43-15.png
    835,2 KB · Görüntüleme: 490
  • Screenshot_2019-01-05-19-43-00.png
    538,1 KB · Görüntüleme: 407
  • IMG_20190105_191920.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 429
  • IMG-20190104-WA0006.jpeg
    115,3 KB · Görüntüleme: 381
Üçgen olan takımlardan var bende başka bir markanın.
Çok nadir kullanıyorum çünkü yemek tabakları supla büyüklüğünde, üçgen olan çukur tabak ve kaseleri ise porsiyon için oldukça küçük.
Başka modellere bakmanızı öneririm.

Teşekkürler:)

Bende Bernardo dan aldım aynı takımdan.Şık duruyor özellikle uyumlu çatal bıçak ve bardak takımı ile.Görsel olarak bir sıkıntı yok sadece kağıt inceliğinde olduklarından kullanmaya korkuyorum.Birde artık misafir yemek takımı ayrı günlük yemek takımı ayrı fikrine sıcak bakmadığımdan günlükte kullanıyorum ama dedim ya çok fazla narin olduklarından açıkcası rahat rahat kullanamıyorum.Gerçi yanılmıyorsam 5 yıl gibi bir süre parça temin garantileri var.Eğer sadece misafire ve özel günlere olacak bir takımsa olabilir.Ama hem günlük kullanayım hemde misafirlere derseniz olmuyor bu takım..
1 yıl olmadı alalı ama sonradan pişman oldum.Daha kullanışlı birşeyler alabilirdim diye.Beyaz olması güzel herşeyle kombinlenir ve modasıda geçmez ama bu takım olmasından dolayı çok tavsiye etmiyorum..

Takim cok hos ve modern ama bulasık makinasindaki durumu beni dusundurdu kare tabaklarin kenarlari kiriliyo demislerdi bana bu sebeple ben tercih etmemistim
Model olarak guzel ama kullanisli olur mi bilemem
Hayirli olsun bu arada

Alırsam sadece misafir takımı olarak almayı düşünüyorum günlük olarak ayrı bı takım alicam. Açıkçası bende pek kullanışlı olabileceğini düşünmüyorum kenarlarından dolayı teşekkür ederim yorumunuz için :)

Takim cok hos ve modern ama bulasık makinasindaki durumu beni dusundurdu kare tabaklarin kenarlari kiriliyo demislerdi bana bu sebeple ben tercih etmemistim
Model olarak guzel ama kullanisli olur mi bilemem
Hayirli olsun bu arada
Bende görünüşüne aldanmak üzereyim sanırım:) çok hoşuma gitti ama kullanış acisindan benide düşündürüyor

Rica ederim.Misafir içinse ve hoşunuza gittiyse alın o zaman.Dediğim gibi gerçektende çok zarif duruyor.Ben ayrıca fazladan 2-3 tane daha servis tabaklarından aldım.Çünkü takımdaki büyük ve küçük servisler yetersiz..Bulaşık makinesine ise atılabileceği söylendi bana sadece sıvı makine deterjan ile.
Şimdiden hayırlı olsun..

Kasiklar mukemmel bence bende sadelikten yanayim benimde kasik takimlarim oyle :) yemek takimimda sadedir ama ben ucgen veya kareli koseli yemek takimlarini pek begenmiyorum ben klasik yuvarlak modellerden hoslaniyorum hem modasi gecmiyor hic birzaman hemde cok kullanisli oluyor :)

Teşekkür ederim güzel yorumunuz icin :)

Güncel....

Merhaba model çok hoş ama bana pek kullanışlı gibi gelmedi. Çok sık kullanmayacaksaniz ancak o şekilde olabilir

yemek takımını beğendim.
ama çatal kaşık takımı çok basit duruyor yani gösteriş değil de sanırım ben biraz daha kalın seviyorum.

Yemek takımını begendim çatal kaşık takımını farklı düşünebilirsin.

Yemek takımın şık ve sade duruyor. Ama çatal bıçak takımını başka bakabilirsin aslında yemek takımın için başka model bulursan buraya eklemeyi unutma :)
Böylelikle karşılaştırma yapabiliriz.

Kare takimlari ben hos bulmuyorum klasik bir zevkim oldugundan mi nedendir yuvarlak takimlar hep daha agir geliyor misafir icinde bide marka olarak k..p.. tek gecerim kendim unlu bir populer markadan aldim pismanim gunluklerimi k..p.. aldim cok memnunum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…