Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam ayrıntılı spor akşam yaz iyi canım masallah bacak karın popo kasları iyi çalışmış demekki
Hala adım atıyorum ara ara onu tam yazmak için bekletiyorum . Ya programı Bacak karın popo ağırlıklı yapıyorum ama başlarken 40 sn zor duran ben şimdi 2 dakika durabildiğimi fark ettim sorayım dedim titreye titreye de olsa bitirdim hahah

Yok canım durabilmissin yani baya ilerleme var olsun her gün 5 sn 5 sn cogaltirsin ya da set olarak yaparsin

Yok canım durabilmissin yani baya ilerleme var olsun her gün 5 sn 5 sn cogaltirsin ya da set olarak yaparsin
Herkesin kendine özel iyi geldiğini hissettiği hareketler var bence. Bana plank birde adını vermediğim bir bacak hareketi var squat yapcak gibi eğilip o şekilde sağa sola hareket etmek bu 2 hareket aşırı aşırı yakıyor kaslarımı. İlerleme hissediyorum bunları artırınca .

Kahvaltı: 1 yumurta, 1 buçuk ceviz, karışık peynir çeşitleri, ekmeklerin üstüne az tereyağ, banmak için az zeytinyağı, 1 dana salam, 2 çavdar ekmeği

Ara: double americano, 1 tane merci çikolata

Akşam: 5 çinekop, salata, yarım kase erişte, fırın helva
Bir de türk kahvesi içerim dükkan kapanır

Adım: 9185 E Elif_Eylul M MissHayaLet

Evet cardio hareketleri özellikle yağ yakmaya birebir

Afiyet olsun canım
Fırın helvamı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…