Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bezelyenin yanina 1dilim ekmek,yanina salata,yanina cacik ayran yogurt olabilirdi canim
Dün misafirlikteydin bisey demicem ama doymazsan saldırirsin sonucta
Yogurt ayran daha cok sokucam hayatıma ben süt cok severim de yogurtla aram yok oy daha dikkat edip hayırla gitsin su kilolar
Oructan beri doygunluk hissim cok iyi zorlanmıyorum

Yogurt ayran daha cok sokucam hayatıma ben süt cok severim de yogurtla aram yok oy daha dikkat edip hayırla gitsin su kilolar
Oructan beri doygunluk hissim cok iyi zorlanmıyorum
Dün birtane diyetisyen diyordu arada da olsa 1kase yogurt yiyin hayatinizdan çıkartmayin hem probiyotik hemde yağ yakar sabah oglen aksam kasıkla
Sevmiyorsan icine 1meyve dogra

Dün birtane diyetisyen diyordu arada da olsa 1kase yogurt yiyin hayatinizdan çıkartmayin hem probiyotik hemde yağ yakar sabah oglen aksam kasıkla
Sevmiyorsan icine 1meyve dogra
Ben diyetisyene giderkende son öğünümde yogurt oluyordu tokluk hissi da veriyormus cok sey biliyorum da uygulayamıyorum eski iradem yok

Kiz gecede 2yastik üst üste koyup uyuyorum iste egerki gündüz böyle olursam geceside oluyor
Benim de aynı canım bu ara sürekli tikaniyorum. Zaten bu hafta da diyet niyet kalmadı geçen haftadan beri düzen kuramadım kızlar da çok zorluyor sürekli kavga gürültü

Benim de aynı canım bu ara sürekli tikaniyorum. Zaten bu hafta da diyet niyet kalmadı geçen haftadan beri düzen kuramadım kızlar da çok zorluyor sürekli kavga gürültü
Son kez bildirim yap sende

Ben dune baslarken bu 2 gun cok dikkat edip eksiyle gelcem demiştim planlar değişince mala baglıyorum
Canım ya hep ya hiç düşüncesi ile yaşarsan bu işin üstesinden gelmek zor. Şimdi yedim ama sonraki öğünde dengelerim ya da yarın dengelerim diye düşünmek lazım. Ya da yediğin zaman dünyanın sonu diye düşünme. Eğer strese girersen zaten kilo vermek zorlaşıyor. Yiyeceğin şeyi yediğin zaman kendini suçlu psikolojisine sokma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…