yazzz doğum kontrol hapı

SunduzT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2010
188
1
merhaba arkadaşlar,3 aylık evliyim hapa başlamayı düşünüyoruz her ay korkularla yaşamak olmuyor:) yazz adında en son çıkan bi doğum kontrol hapı varmış ilk kez kullanıcam fakat ne kadar süre sonra korumaya başlar,kullanan var mı bu ilacı??

Yaz değil de yasmin öneririm herkese diğerlerinde Yan etki çok

Merhaba arkadaşlar ben kistim var diye yasmin kullanmaya başladım yanı sirada evlenmek uzereyim 3 aya kadar şimdiden kisti yok edelim dedim ama demez olaydım. Bulanti falan yazanlar olmus hic biri değil bana yaptığı ben 1 ay düzenli kullandım her gun kedi kopek gibi sudan sebepten sevgilimle birbirimizi yedik heleki dikkatli bir insan degilse sevgiliniz yada eşiniz dokunsalar ağlıyor ve yukselip iniyorsunuz devamlı. Ben hergun ağlıyorum her gun soyledigi seyleri sorun problem haline getiriyorum didişip duruyoruz oda bıktı bende sonra kendi kendime kalinca beni terk edicek beni sevmeyecek korkulari yasiyorum, halbuki onun bunu yaşaması gerekir. Bu ilaç piskolojimi ve hayatimi mahvetti. Hep mutsuzum evlilik icin 3 ay var ve ben bunlari yasiyorum düşünün kendimle ve sevgilimle savasiyorum cok yoruldum bu duygu durum degisikliginden eger kullanmaya devam edersem sinir sitres beni kesin kanser edecek ve gelinliğim çöpe gidecek mutluluk huzur kalmadi onu sevdigim halde bilerek işkence yasatiyorum kendimede onada bir daha kullanmiycam

Ben yasmin kullandım. Göğüs hassasiyeti dışında etkisi olmadi. Çok rahattı ama göğüs hassasiyeti aşırı sıkıntı veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…