Yazz

mihri1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2024
4
0
25
Merhaba🌸
Ben ağrılı adet dönemim için kadın doğum uzmanına göründüm ve tedavi amaçlı doğum kontrol hapı(yazz) verdi. İlk adet günümde başlamamı söyledi. Ben de tam günümde oldum ve o akşam hapa başladım. Adetim 9 gün sürüyor. 9 gün boyunca sadece lekelenme şeklinde devam etti, kanamaya dönmedi. Daha sonra 9. Gün lekelenme hiç bitmeden yoğun bir şekilde kanama olmaya başladım. Ve bu kez ağrılı bir şekilde 5. Günüm kanamam halen devam ediyor. Bunun yanı sıra mide yanması, karın ağrısı, bacak, sırt ağrısı ve halsizlik gibi yan etkiler yaşıyorum. Bunlar normal mi yoksa hapı bırakmalı mıyım? Eğer kullanan varsa ve bana yardımcı olabilirse çok sevinirim.🌸

Bünyeden bünyeye değişir ben üç ay kullandım sadece çalışırken zorlandığım olmuştu regl döneminde şiddetli ağrılarım olmuştu ve siyah kan pıhtılı bir şekilde ilacı bıraktıktan sonra düzeldi eskisi gibi ağrım yok hatta daha iyi gibiyim sanki

Bünyeden bünyeye değişir ben üç ay kullandım sadece çalışırken zorlandığım olmuştu regl döneminde şiddetli ağrılarım olmuştu ve siyah kan pıhtılı bir şekilde ilacı bıraktıktan sonra düzeldi eskisi gibi ağrım yok hatta daha iyi gibiyim sanki
Teşekkür ederim🥹ben de kullanmaya devam ediyorum ama bir taraftan da kaygılıyım bu kanama ne zaman bitecek diye 🥲

İlaca adet ilk günü başlanır ilaç bitince adet olunur sonra yeni kutuya bir gün ara vermiş olarak başlanır diye hatırlıyorum ben

X