Yazz doğum kontrol hapı

cemree56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
12
0
29
Merhaba ben ilk kutuyu kullanıyorum ve 3. Beyaz tabletteyim bu son 4 beyaz tableti kullanırken de koruyor du değil mi

Ve bugün yanlışlıkla iki tane beyaz hapı içtim

Yok koruyor dedim ya :)

Bunu anlamadım ama, 2 hafta nasıl olacak
Ben 28. Gundeyim yazz tableti kullanıyorum sadece dün iki beyaz yani son iki beyaz tableti ikisinide aynı anda almış oldum bugün de yeni kutuya başlayacağım ve dün ara kanama oldu her hangi bi sorun olmaz değil mi korumaya devam eder ? Kusura bakmayın anlatamadım yinede prezervatif kullanmaya gerek var mı?

Prezervatifede ertesi gun hapina da gerek yok. O beyaz tabletler zaten hormon icermiyor icmeseniz bile sorun olmaz. Ara kanama degil adet olmussunuzdur cunku beyaz tabletlere gecince adet olunuyor.

Prezervatifede ertesi gun hapina da gerek yok. O beyaz tabletler zaten hormon icermiyor icmeseniz bile sorun olmaz. Ara kanama degil adet olmussunuzdur cunku beyaz tabletlere gecince adet olunuyor.
Ara kanama mı adet mi nasıl anlayacağız? Benim 1 haftadır ara kanamam var ve dün beyaz hapa geçtim ve hala ara kanama devam ediyor

Merhaba ben ilk kutuyu kullanıyorum ve 3. Beyaz tabletteyim bu son 4 beyaz tableti kullanırken de koruyor du değil mi

Ve bugün yanlışlıkla iki tane beyaz hapı içtim
Merhaba ben de 2.beyaz tableti aldım az önce ve ilk paketim. Ne zaman adet oldunuz? Beyaz hap bitince mi? Ve adet ne kadar sürdü?

Benim adet sancım geldi gerçekten bugün olma ihtimalim var ama hap alınca adet sancısı olmaz diye düşünüyordum tam tersi haptan öncekinden biraz daha fazla. Ağrı kesici alcam olsam da kurtulsam diyorum. Peki adet süresinde değişiklik oluyor mu? Benim mesela 5 gün sürüyordu

Benim adet agrimi geciriyordu dogum kontrol hapi bi ay daha deneyin olmadi hapi degistirirsiniz her hap her bunyede ayni etkiyi yapmiyor. Yazz kullaninca degisti benimki 6, 7 gun suren adetim 4,5 gune dusmustu sizde nasil olur bilmiyorum.

Benim adet agrimi geciriyordu dogum kontrol hapi bi ay daha deneyin olmadi hapi degistirirsiniz her hap her bunyede ayni etkiyi yapmiyor. Yazz kullaninca degisti benimki 6, 7 gun suren adetim 4,5 gune dusmustu sizde nasil olur bilmiyorum.
Gerçekten çok bilgilisiniz. Bugün adet olacaksınız dediniz cidden bugün oldum. Kahverengi akıntım bitti kan kırmızısı adet kanamam başladı. Zaten sancım geliyordu belliydi bugün olacağı. Adet olmadan bir gün önce sancı gelir normalde hap kullanırken de değişmemiş. Değişen tek şey ara kanama yaşanması. Bakalım süresinde bir kısalma olacak mı. Akıntı miktarı şu anlık hapsız zamanımla hemen hemen aynı. Az değil yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…