Aile Planlaması yazz doğum kontrol hapı kullananlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

ruksan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2010
15
0
bi ay sonra evlenicem şuan adetliyim bu ilacı ne zaman kullanmaya başlamalıyım tam olarak ne zaman korumaya başlar lütfen yardımcı olun bide tam olarak nasıl kullanılıo bilen war mı???bilmiyorumkismile

baslama zamanını tam bilmiyorum ama bir ay kullandıktan sonra etkisini göstermeye basladıgını duymustum.. ben kullanmadım ve de sana tavsiye etmem

ilacın üzerinde 7 günden sonra ek korunma yöntemine gerek yok diyo ama genelde kullananlar filan bi aydan sonra dio şaşırdım bende ne zaman başlasam bilemedim ndn tawsiye etmiosunuz bildiğime göre bu ilacın yan etkileri azmış

ilk ay yeterli etkisi olmadığı için 1 ay önceden başlayın diyorlar ve adetin ilk günü içilmesi gerekiyormuş

bu ilacı duymamıştım acaba yasminden daha mı iyi ??
bu arada daha iyi korunmak için 1 ay önceden başlamak gerekiyor

ben eczacı arkadaşıma sormuştum yasminle eş değermiş,ayrıca yan etkisi olmayan hap yok dedi ama bünye meselesi tabii

diğerlerine göre yan etkileri daa azmış yasmin we yazzın.ben adetimin 3.günü başladım bir aydan az bi zaman kaldı düğünüme tam koruru mu bilemiyorum ilacın üzerinde ilk yedi gün ek korunma yüntemleri uygulayın dio eğer adetin ilk günü başlanmazsa iice kafam karıştı ilk geceden hamile kalmak istemiorum

Adetin ilk veya ikinci günü diye biliyorum ben. Üstelik kesin korunma için bir ya öncesinden başlanmalı. Ben evlenmeden önce kadındoğuma gitmiştim. Bana miranova yı tavsiye etmişti hala kullanıyorum.

benımde temmuz 18 de dugunum. Dr'um bana da yazz dogum kont ılacını verdı. Insallah bır yan etkısını gormem

arkadaşlar benim ayın 15 hazirana düğünüm var. şuan adetimin 2,günündeyim bugun eczaneden yazz adlı d.k hapını aldım ve başladım.. sizce etkisini ne zaman gösterir .. 15 gün sonra düğüm var beni korur ilk geceden hamile kalmak istemiyorumm.. internette araştrdım ilacı 7 gün kullandıktan sonra emilim-güvenli olarak koruyo diolar,eczacıda korur dedi ama kararsız kaldım genede. bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…