Yazz dogum kontrol hapi acilllll

Bus3454

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2022
50
8
33
30 kasimda adet olup 2 ci gunu bu hapa basladim takvime gore yer alan yumurtlama zamaninda iliski yasamadim ondn 1 haft sonra yasadim. Korumalida.olsa icimde supe var. Hapin son beyazini bugun ictim. Ama halen belirti yok benim gibi kullanip ne zmaan adet oldunh hap bitti yeni kututa gecmelimiyim

Yazz 28 tablet sanırım ara verilmeden kanama başlamasa bile devam edilmeli 2.kutuya. İlk kutularda böyle bir sorun olabiliyor ama içiniz rahat değilse bir test yapın yine de.

Yazz 28 tablet sanırım ara verilmeden kanama başlamasa bile devam edilmeli 2.kutuya. İlk kutularda böyle bir sorun olabiliyor ama içiniz rahat değilse bir test yapın yine de.
HIc 2ci kutuya baslamadan birakirsam.neolur. adet baslayincami icsem emin olamiyorum. Siz kulladinizmi

Ben yıllardır kullaniyodum canım koruması çok iyidir o yönden şüphen olmasın,diğer kutuya hemen başla bazen sapmalar oluyor yeni kutuda da adet olabiliyorsun

Ben yıllardır kullaniyodum canım koruması çok iyidir o yönden şüphen olmasın,diğer kutuya hemen başla bazen sapmalar oluyor yeni kutuda da adet olabiliyorsun
UMarim olurum yeni kutuya yarin baslicam bugun son beyazi ictim belirti yok ama oyuzden morelim bozuldu

Sanirim oldum kan geldi lekeydi kana döndü cok sukur. Yarin hapin ilk gunu olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…