Yazz dogum kontrol hapı 24+4

aysenrl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2022
1
0
22
Merhaba cinsel ilişkimden korunmak için dogum kontrol hapına basladım 19 kasımda adet görmeye basladim ve ben ilk gun hapa basladım bu sure icinde bir kez cinsel ilişkim oldu ve içime boşaldı ben su an hapın beyaz rengine geçtim bugun son 28. Günündeyim ve hala adet olmadım benim adetim gecikti mi yoksa 19 aralıkta mı adet olmam lazım ayrıca bir gun hapı kullanmayı unuttum diger gun iki tane aldım unuttugum gun ile birlikte bu surecte ayrıca antibiyotikte kullandım acaba hamile kalmis olabilir miyim ne zaman adet görmem gerek

Forumda okuduğum öğrendiğim kadarıyla tam günü gününe hatta saati saatine bile içmeniz gerekiyor. Unutunca bir faydası olmuyor hapın diye biliyorum. Yumurtlama dönemindeyseniz özellikle ilişkiye girdiğinizde hamile kalma ihtimaliniz var.

Bende gecen ay basladim hapa adetime 9gun kala iliski oldu . Koruma olasiligi nedir ve hapin son beyazina geldjm 1 tane kaldi halen belirti yok

Merhaba cinsel ilişkimden korunmak için dogum kontrol hapına basladım 19 kasımda adet görmeye basladim ve ben ilk gun hapa basladım bu sure icinde bir kez cinsel ilişkim oldu ve içime boşaldı ben su an hapın beyaz rengine geçtim bugun son 28. Günündeyim ve hala adet olmadım benim adetim gecikti mi yoksa 19 aralıkta mı adet olmam lazım ayrıca bir gun hapı kullanmayı unuttum diger gun iki tane aldım unuttugum gun ile birlikte bu surecte ayrıca antibiyotikte kullandım acaba hamile kalmis olabilir miyim ne zaman adet görmem gerek
OLdunuzmu hasta . Belirtirseniz bendr son beyaz hapi ictim bugun ama halen olmadim . Siz gibi hapa gecen ay adet oldugumda basladim 30 kasimda. 1kere cinnsellik yasadim korunarak ama gene teredutteyim. Haplar da bitti yarin yeni kutunun pembe haplarndn icicem.ama halenn hasta olmadimm

X