Yazz 24+4 Doğum Kontrol Hapı Kullananlar

ilayze2012

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2012
28
0
merhaba;
Yazz 24+4 Doğum Kontrol Hapını bir aydır kullanıyorum ve bu ayki hapım bitti.Dört beyazıda içtim ama adet olmadım.Bildiğim kadarıyla beyazlar bittiğinde ertesi gün regl olmam gerekiyormuş.Hamile kalma olasılığım var mıdır?

ben de kullandım o hapı ama hemen ertesi gün değilde 2 gün sonra regl oluyordum.

peki hapım bitti regl olmayımı bekliycem yok sa hapıma devam mı edicem..?

bildiğim kadarıyla hapa devam edeceksiniz. bu hapta hiç bi şekilde ara vermek yok .. bende bu hapı kullanıyorum, dün akşam son beyazı içtim ve dün gece regl oldum daha. bugun yeni kutuya başlıyorum..

Bende bu hapı kullanıyorum 2. Beyazı ıctıgımde regl oldum.. 1 beyazım kaldı onuda ıcıp yenı kutuyamı başlıcam acaba

arkadaslar d.k.h. normnalde 21 adt olur ancak o beyazlar kan hapı niyetinedir bu nedenle
28 adeti birtirdiktgen sonra
yeni kutuya baslıcaksınzı..yaz içinde en az hormon bulunduran ilaçlardandır...

Arkadaslar gunaydin.bu ilaci ne kadara aliyorsunuz.doktira yazdurmadanda alabiliyormuyuz

fuuu kabusum olan doğum kontrol hapı yazz .2 ay kullandım, ilk ay vücudum ilaca alışamadığı için yan etkilerine maruz kaldığımı düşündüğüm için 2. ayda kullandım kullanmaz olaydım aylarca kendime gelememiştim sürekli baş ağrısı 15 gün boyunca ara kanamalar halsizlik sinir ne ararsan vardı bende aman aman bi daha yazz mı töbeler olsun :)

arkadaşlar bende 1 aydır bu hapı kullanıyorum hatta son hapı bugün aldım. yalnız ben bekarım adet düzensizliği için doktor verdi en az 6 ay kullan dedi ancak beyaz hapları içmene gerek yok at yeni kutuya adetin 2ila 5. günü başlarsın dedi yanlış hatırlamıyorumdur umarı olabilir mi sizce hatta ilaç bittikten bikaçgün sonra regl olacaksın demişti .....

fencis canım son 4 beyaz hap kan ilacı içeriyor doktorun niye at dediki anlamadım onlarda kullanılacak yanlış hatırlıyor olmayasın :S

merhaba ben geçen ay yazz 24+4 kullandım beyaz hapların biteli yaklaşık 1 hafta oldu ama henüz adet olamadım...
lütfen akıl verin bana canım sıkılıdı bu duruma ve yazz 24+4 ilacına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…