Yazmasam Ölecektim...

Gulpare

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
791
9
1247592ki4rt6.jpg

Bir insan kac kisiyi sevebilir ayni anda?
Kac kisiyi sigdirabilir yüreginin kuytularina
Hadi durma bana birsey söyle....
Ama bu sefer inanmam artik tövbe

Daha bilmedigim kac oyunun var?Söyle sakladigin kac sirrin,bilmedigim kac adin var?Her defasinda öyle farkli rollere büründünki bu ask tiyatrosunda,keske ben hep bir dekor olarak kalsaydim,sevgili rolünü oynamasaydim.Oynamasina oynadimda,sen Leyla olamadin,ben ölümüne Mecnun..

Nasilda taniyamadim seni?
Sevmistim halbuki,cikarmistim siyahlari hayatimdan senin icin.Bembeyaz düsündüm seni,karalari calmak istediler sana yakistiramadim,konduramadim..Ben hep senin safligina inanmistim.Asil saf olan benmisim sonradan anladim.

Aski kirletme o kirli dudaklarinla
sen cek git yoluna
Aski bana birak
Aglariz onunla yanlizligimiza

Mürekkebim tükeniyor,yoksa yanlizligima daha cok sövecektim
Aslinda sen hicbirine degmezsin ama yazmasaydim
Az kalsin ölecektim...

GULPARE

Canım harika bunlar..
Bi de yaşamadan yazmak nasip olsaydı keşke:teselli:

Bana askimdan sadece bu güzel duygular kaldi,iyiki kalmis,en azindan birseyler karalayip icimi rahatlatiyorum..

Ama keske hic aldatilma gibi birsey olmasaydi hayatta...:KK43:

Yüreğine sağlık canım,çok güzel olmuş.Aşkındım'ın dediği gibi yaşamadan yazmak nasip olsaymış iyiymiş ama,biliyorum ki ruh acı çekmeden,şiir doğmuyor.Sevgilera.s.:nazar:

Okuyan gözlerinize saglik...Güzel yorumlariniz icin asil ben tesekkür ederim.

biz seni seviyoruz tatlım,umarım bundan sonraki hayatında daha mutlu ve gercek bir aşkı yakalarsın.sakın sakın ölme dök böyle içinden gecenleri.a.s.

çok gusell canım çok duygulandım okurkeeennn sıkma canınıı hiçbirşey senden daha önemli değil bunu UNUTMAA!!!

Yüreğine sağlık canım,çok güzel olmuş.Aşkındım'ın dediği gibi yaşamadan yazmak nasip olsaymış iyiymiş ama,biliyorum ki ruh acı çekmeden,şiir doğmuyor.Sevgilera.s.:nazar:

pştt.. pisi !
Nerden buldun nan bu kelebekleri?
jeyyar

Okuyan gözlerinize saglik...Güzel yorumlariniz icin asil ben tesekkür ederim.

canım çok güzel yazmışsın böyle bi olay yaşamış biri olarak çok etkilendim bende acılı şarkılarla dar gelen dünyaya sığmaya çalıştım daha önce şarkı sözleri ile hiç ilgilenmezdim işte hayat yaşamak böyle bişey sanırım

Evet hayatbayramolsa,ben de sizin yasamis oldugunu seyleri okumustum ve gercekten cok zor seyler atlatmissiniz,umarim en kisa zamanda hakketiginiz mutlulugu yakalarsiniz...

bende yazarak duygularımı dile getiririm. ama evet canım keşke o-konu aşk olsaydı,sevgi olsaydı..aldatılmak için yazılanlar ne kadar yüreğe işlesede acıdır...keşke hayaatta byle bir duygu olmasa..kimseye yaşatma allahım:1no2:

X