Saç Bakım Ürünleri yazın tatilde saçımızı havu deniz ve güneşten nasıl koruyabilirz??

ssmadenss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2010
20
0
Arkadaşlar benim açlarım ince telli ve zayıf.Her yıl en az 15 günüm tatilde geçiyor.VE her tatil sonu mahvolmuş saçlarla geri dönüyorum.Aslında tatile çıkmadan önce saçlarımı güçlendirecek bir kür ve de denizde ve havuzda saçımı koruyacak bişeyler arıyorum. denize yada havuza girerken saçına badem yağı sürüp girersen hem beslenir hemde deniz yada havuz suyu tam anlamıyla saçna nüfuz edemez gibi bişey okumuştum bi yerde ama denemedim henüz .Sizler neler yapıyorsunuz..?

canm ben nekadar işe yarar bilmiyorum ama şöyle bişey deniycem, denizden çıktıktan sonra mutlaka duş almamız lazm tuzdan arınmak için, daha sonra saç uçlarıma gliserin veya gliserin yağı sürcem, böylelikle nemli kalır daha az kırılır diye düşünüyorum

her seferinde duş almak çok zor oluyo be cnm .Ben öyle bi girer bi çıkarım durmam ki yerimdee:):)ama gliserin olabilir evet çok manıklı geldi..

valla kızlar ben boneyle gezmeyi düşünüyorum.sadece deniz olsa neyse otelin havuzundaki klorlu su saçımı çok döküydu geçen yıl.şimdi bol bol oreal yemiş saçlarımı hiç değdirmemem gerekir heralde.

aaa bak bu badem yağı iyiymiş canım.en azından denize girerken boneyi çıkarabilirim
tşkrlr paylaşım için opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…