Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Yazın akma yapmayan bebek gibi gösteren fondöten

princess7

✌
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
1.258
39
karma cildimden ötürü yaz sıcağında fondötenim akıyor peçeteyle alayım diye tampon yapıorum neredeyse tamamı çıkıyor..kryolan cake make up kullanıyorum şuan...mat göstermek için özel fondötenler var biliyorum fakat aynı zmnda ciltte çok iyi duracak kapatıcılığıda çok iyi bi fondöten arıyorum veya bunun gibi bildiğiniz bir pudrada olabilir fondöten üstüne uygulamak için..

geçenlerde loreal matte köpük fondöten denedim akşamüstü denediğim için tam anlayamadım..orda süper durdu ama dışarıda akşam olup eve gelince pek de begenemedim pütür pütür durdu sanki...
p_3529_b.jpg

deborah ın mattesini de denedim o daha mı iyiydi acaba anlayamadım..
6835_01_308x428.jpg

sizin önerdiğiniz varsa direkt onu denemek istiyorum..estee lauder double wear nasıl sizce?

ayrıca makyaj bazları matlaştırıcı jeller nasıl sizce?lorealin pastelin öyle jelleri var almalımıyım sizce?

Yazın fondötenin akma ihtimali neredeyse hiç yok. Bunun için M.A.C'in makyaj sabitleyici spreylerinden kullanabilirsiniz.

Bir de mat ve daha kalıcı görünmesi için fondötenden sonra transparan pudra kullanabilirsiniz.

Yazın fondötenin akma ihtimali neredeyse hiç yok. Bunun için M.A.C'in makyaj sabitleyici spreylerinden kullanabilirsiniz.

Bir de mat ve daha kalıcı görünmesi için fondötenden sonra transparan pudra kullanabilirsiniz.

tşk.ler canm fırsat bulunca o ürüne göz atıcam ama fondöten önerisi istiyorum daha ziyade..yok mu önerisi olan

tşk.ler canm fırsat bulunca o ürüne göz atıcam ama fondöten önerisi istiyorum daha ziyade..yok mu önerisi olan

kryolan çok güzel bir fondoten kapatma özzeliğide çok iyi zaten porselen makyaj için kullanılıyor memnun değilmisin arkadaşın dediği gibi üzerine transparan pudra kullanabilirsin pudra sabitler

kryolan çok güzel bir fondoten kapatma özzeliğide çok iyi zaten porselen makyaj için kullanılıyor memnun değilmisin arkadaşın dediği gibi üzerine transparan pudra kullanabilirsin pudra sabitler

evet kryolan kesinlikle çok güzel bir marka ama cake make up yaza uygun değil sanırım hatta belki yağlı cilde uygun değildir..kışın sorun yaşamıorum ama yazın çok parlama yapıyor cildimde bende peçeteyle alayım derken hepsi çıkıyor yüzümde bişey kalmıyor

Son düzenleme:
ee sonuç ne peki :)))) naptııınnnn hangsni aldınn:) ßende arıORUMM ama fondoten diil fondoten yerne geçicek hem mat hem doal durucak we pütr pütr olmıcaak biişii:KK43: cecile aldm ama beendmde y,nede uçuo pek klıcı diil bide böle sarımsıı druooorr

ee sonuç ne peki :)))) naptııınnnn hangsni aldınn:) ßende arıORUMM ama fondoten diil fondoten yerne geçicek hem mat hem doal durucak we pütr pütr olmıcaak biişii:KK43: cecile aldm ama beendmde y,nede uçuo pek klıcı diil bide böle sarımsıı druooorr

BB cream deneyebilirsin...Fondöten aramıyorsan eğer :KK66:

X